Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak przedni do audi a4 b7


adamek1104

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne towarzystwo, zacznę od tego iż miałem lekki wypadek w którym uszkodził mi się zderzak przedni na tyle że potrzebny będzie mi nowy, Po dłuższym poszukiwaniu dowiedziałem się że miałem zderzak firmy DTM, który jak się okazało jest ciężko dostepny, i jak narazie moje poszukiwania są bezskutecznie. Może ktoś z was ma taki na zbyciu, lub w podobnym stylu to będę bardzo wdzięczny. Poniżej załączam zdjęcie mojego auta przed wypadkiem i jak wyglądał ten zderzak. IMG_20181106_183844.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to czasem hofele-desing

https://www.hofele.com/en/parts/for-audi.html

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno się  do się posklejać , masz wszystkie części ?  Pytam bo różne 'puzzle' już naprawiałem ? Z jakiego tworzywa jest PP, EPDM , ABS ?  Na odwrocie powinieneś mieć Info jak na ori zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć foto zderzaka , kolega ma rację można spróbować naprawić bo ceny nowego nie będą niskie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, greg2505 napisał:

Wróć foto zderzaka , kolega ma rację można spróbować naprawić bo ceny nowego nie będą niskie

 

Uderzenie było dość mocne, i zderzak się rozsypał na kilka większych i mniejszych części, była noc i części jego były porożucane, i ciężko było cokolwiek znaleźć. Ogólnie tragedia nie ma co kleic, w dzień jak to zobaczyłem to się załamałem. Raczej wiem że takiego już nie znajdę, a jeśli nawet to cena będzie kosmiczna, dlatego nasuwa się pytanie, czy wstawić coś nowego z allegro bo są takie, czy iść w ori. Pytam o radę bo teraz jestem w kropce i nie wiem co robić, co będzie lepiej wyglądało, bo auto stoi, i serce mnie boli jak nie patrzę, bo jeździć chcę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z zamiennikami , ciężko to na aucie spasować , poszukaj ori w s-line lub s4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...