Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

podpowiedź

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

d

Edytowane przez trojer

Opublikowano

Witam

gdzie znajduje sie ten 3 termostat bo tez mam ten problem z nie dogrzewaniem sie silnika:) pozdro

Opublikowano

Ktoś pisał że drugi termostat występuje tylko w automatach,a Ty masz manual z tego co widze?

Opublikowano

Tak,manual..tak jak kolega wyżej....interesuje mnie gdzie sie znajduje ten termostat ktory kolega trzyma w dłoni

Opublikowano
  • Autor


 

Edytowane przez trojer

Opublikowano

jaki koszt?

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez trojer

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, firefighter79 napisał:

jaki koszt?

cała zabawa wyniosła mnie 380zł. Wymiana 3xtermostat plus montaż. Jeden termostat może kosztować 150/160zł, ale dzięki zniżkom kumpla dostałem za 98zł sztuke

Opublikowano

aha ok pomyślę o tym koszt w sumie nie az tak wielki a silnik dogrzeje,a jaki czas temu to zmieniales?

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, firefighter79 napisał:

aha ok pomyślę o tym koszt w sumie nie az tak wielki a silnik dogrzeje,a jaki czas temu to zmieniales?

3 dni temu. Polecam sprawdzenie tego,  jeśli wymiana "głównego" termostatu nie przyniosła rezultatów. 
 

Opublikowano

w zasadzie głównego też nie wymieniałem,ludki pisali ze nie pomaga to ale chyba malo kto wie ze sa jeszcze jakies 3 moze tu warto najpierw sprawdzić.

Opublikowano
  • Autor

.

Edytowane przez trojer

Opublikowano

:ok2:pozdro

 

Opublikowano

Ludzie pisali że moga występować 2 termostaty ale u Ciebie jest 3? . Możesz napisać dokładnie gdzie są te 2 dodatkowe na wężach ? . Bo tez będę niedługo wymianiał główny termostat to może przy okazji wymienił bym tez to co Ty

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 25.01.2019 o 20:00, junior555 napisał:

Ludzie pisali że moga występować 2 termostaty ale u Ciebie jest 3? . Możesz napisać dokładnie gdzie są te 2 dodatkowe na wężach ? . Bo tez będę niedługo wymianiał główny termostat to może przy okazji wymienił bym tez to co Ty

 

W końcu mam chwile i na spokojnie odpisać gdzie co jest, a więc:

2 termostaty
1 zawór zwrotny

Wszystkie 3 elementy wymienione na termostaty i  tak, zrobiliśmy wymiane zaworu zwrotnego na termostat

Patrząc od przodu za głowicą po prawej stronie . Znajdują się niedaleko siebie
1 idzie na nagrzewnice
2 na egr
3 zaraz obok, ale bardzie pod spodem i tam jest zawór zwrotny zamieniony termostat

To wyeliminowało mi temat niedogrzewania. Przejechane na tym ponad 2k km i po tym jak się nagrzeje sztywno na 90stopni.

Oczywiście wiadomo, ale przypomnę, żeby dobrze ustawić kierunek przepływu bo czasami niektórzy zapomną się u walną takiego bubla. Pozdro

Edytowane przez trojer

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.