Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 [1996] STACYJKA i kilka innych kwestii


Frozen_Live

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy post... Heh... Dlatego proszę o wyrozumiałość Władzy i ewentualne przeniesienie owego posta w miejsce dla niego odpowiednie - trochę tutaj dużo merytoryki i nie za bardzo wiem gdzie mojego posta ulokować tym bardziej, że pytań mam kilka a każde z "innej parafii". ?

Problem 1:

Czasami zdarza się tak, że wyłączająć/"gasząc" silnik- poprzez przekręcenie kluczyka w stacyjce i wyjęcie owego z onej - nie zostaje odcięty dopływ prądu do urządzeń peryferyjnych (np. radia - gra sobie w najlepsze) co powinno być zrealizowane w trybie naturalnym. Dodam, że w takim przypadku jest problem z ponownym aplikowaniem kluczyka do stacyjki - opór materii.

Czeka mnie wymiana stacyjki (jeśli tak, to liczę na porady - co, jak i ewentualnie gdzie), czy ja coś źle robię?

Problem(y) 2:

Wnętrze.

O Ile poprzedni "problem" może sowicie zaskutkować, np. brakiem możliwości uruchomienia pojazdu, o tyle ten jest kwestią bardziej taką estetyczną...

Uprzedzam oczywiste sugestie... Ja umiem szukać w internetach - o ile wiem czego szukam. :) A tutaj nie wiem czego szukam... Znaczy... wiem, ale nie wiem jak to wyszukiwarce określić.

Sprawa rozbija się o dwa gadżety:

- panel zawierający popielniczkę i zapalniczkę - ma on połamane mocowania (sam w sobie), popielniczka też się nie zamyka.

- element wieńczący kolumnę kierowniczą - pomiędzy kolumną a deską rozdzielczą - taki plastikowy element w kształcie położonego na płask "C" - ma połamane mocowania i najzwyczajniej wypada po opuszczeniu kolumny kierownicy.

 

Pewnie większość forumowiczów uzna te problemy za tzw. duperel niegodny uwagi. Jednak ja z moją Rudą związany jestem bardziej tak uczuciowo i mocno "wrukwiają" mię wszelkie tego typu duperele.

Jednak liczę, że ktoś będzie w stanie podać mi - o ile nie direct-link's - to przynajmniej nazwy części, których mam szukać.

 

Z góry dziękuję.

 

Edytowane przez Frozen_Live
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...