Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa paliwa przeróbka


Adrian99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie co do mojego A3 1.8T Quattro AQA, mam w nim pompe o oznaczeniu 1J0919051G, zakupiłem od znajomego pompe paliwą od A3 1.8T 180KM Auq, bo z tego co wyczytalem, będzie pasować, wyjąłem dzisiaj starą pompe ku mojemu zdziwieniu,znajduje się w niej jeden wąż który wychodzi ze środka pompy (z kosza) i łączy się on z wężem który znajduje się w baku paliwa, obok tego węża jest kostka która łączy się też z kostką która jest wlutowana w piny w starej pompie (jest to kostka 2 pinowa) Moje pytanie, ponieważ w tej nowej pompie ze środka wychodzi również wąż, który jest wpięty w dół kosza pompy w miejsce jakby po prostu zaślepione, czy jakbym wlutował tą kostke w nową pompe dobrze oraz ten wąż który jest zaślepiony połaczył z tym który jest w baku czy miałoby to jakiś sens? Ponieważ modelu tej pompy co miałem nigdzie nie ma, dodam że ta nowa pompa słychać że pompuje paliwo, auto odpala ale gdy doda się gazu nawet na biegu jałowym, to strasznie się dławi, jakby nie dostawało tej dawki paliwa co powinno.Proszę o pomoc ;)
Wtyczka w starej pompie o której wspominałem, kabelki z niej idą do pinów na kostce:
97833602797828884871.jpg
Trzeci wąż który był podłączony do tego węża w baku
14259280525967518529.jpg
A tutaj nowa pompa
54838010415360598439.jpg
63110725934664969040.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...