Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie otwierają sie tylne drzwi


VoreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem A4 B8 2008r. Mam problem z tylnymi, lewymi drzwiami. Mianowicie nie zawsze chcą się otworzyć od zewnątrz po użyciu pilota. Głównie problem występuje z tego co zaobserwowałem zimą (latem nie mialem z tym problemu). Zamykają się zawsze. Od środką (używając klamki) też zawsze się otwierają. Problem występuje jedynie na zewnątrz. Kilka razy próbowałem zamknąć centralne i otworzyć - czasami pomagało. Dodam, że póki nie zamknę wszystkich drzwi z pilota problem nie występuje. Używając przełącznika w środku do zamykania drzwi (na drzwiach kierowcy) też czasami pomaga. Macie może pomysł z czym jest problem ? Z tego co pamiętam pierwszy raz taki problem wystąpił po myciu auta na myjni bezdotykowej przy ujemnej temperaturze. Możliwe, że do środka dostało się troche wody która po prostu zamarzła ? Zewnętrzna klamka też myślę nie jest winowajcą ponieważ póki nie zablokuję wszystkich drzwi z pilota, otwierają się za każdym razem.  

Edit. Nie dodałem iż dioda od zablokowanych drzwi ( na drzwiach kierwocy przy blokadzie) przestała od pewnego momentu świecić, wcześniej gdy drzwi się blokowały ( mam ustawione auto locking) zaświecałą się na czerwono, gdy te się blokowały na otwarcie z zewnątrz

Edytowane przez VoreQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...