Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super wygląda!

Widać z bliska że to folia ?? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.09.2019 o 18:18, Bristol napisał:

Super wygląda!

Widać z bliska że to folia ?? 

Dzięki. Wg mnie nic nie widać że to folia. Bardzo dobrze przylega I wygląda. Jak by reflektor taki był fabrycznie ?

Niebawem montaż grilla ,mam nadzieję że całość będzie dobrze leżeć ☻?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.09.2019 o 23:29, MaciekPL napisał:

Pięknie wyszło ?

Dzięki ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 19.09.2019 o 23:45, YoGi1984 napisał:

Pomału robi się niezły KOT z tej A5! Powodzenia w rezaniu:)

Jeszcze dużo roboty , ale powinno się  udać (wg planu)  ☻

Dzięki. Pozdro

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.09.2019 o 14:45, marcin_o23 napisał:

folia na lampach wygląda fajnie, podoba mi się, ciekawe ile pogorszy światło

Folia mega jest.

Jak narazie w nocy nie ma tragedii. Wg mnie tylko delikatnie ,,przycmila wiazke" na poprzedniej w a4b8 było dużo gorzej w nocy.

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.09.2019 o 15:04, szafa napisał:

Coraz lepiej to wygląda ?

Wielkie dzięki ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.09.2019 o 15:04, szafa napisał:

Coraz lepiej to wygląda ?

Wielkie dzięki ?

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda na włączonych światłach w dzień (tutaj jest auto w pomieszczeniu). Na drodze jest dużo jaśniej. Jeśli chodzi o promień. 

20190919_180409.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Jest zaje***cie :D Dawaj ten grill ;) Lampy ciemne wygladają o niebo lepiej. Chociaż wg mnie fajniej, jak kontrastują z lakierem jak u Ciebie, bo u mnie przy czarnym aucie to wieczorem jest jedna wielka czarna plama na parkingu :D

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, czarny69 napisał:

Jest zaje***cie :D Dawaj ten grill ;) Lampy ciemne wygladają o niebo lepiej. Chociaż wg mnie fajniej, jak kontrastują z lakierem jak u Ciebie, bo u mnie przy czarnym aucie to wieczorem jest jedna wielka czarna plama na parkingu :D

W chwili obecnej auto u lakiernika .

Grill RS też zmieniam. 

Odbiór auta Pod koniec tygodnia to wrzucę fotki .

POZDRO

Opublikowano
  • Autor

Witajcie . Proszę o pilną I szybką pomoc. 

Grill który kupiłem RS nie pasuje do zderzaka ? Potrzebuje wymiary z pojazdów RS5 aby sprawdzić czy to jest grill tylko do RS5 czy być może do aut marki audia3/RS3, AUDI A4/RS4

poniżej podaje zdjęcie pomiarów ,sorki za jakość Ale się mocno wkur...żyłem ?auto stoi gotowe do złożenia u lakiernika A tu taki zonk.?

20190925_163336.jpg

20190925_163404.jpg

20190925_170448.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tak wygląda jak chcemy go założyć 

 

20190925_162949.jpg

20190925_163035.jpg

Opublikowano

Jak coś to mam namiar na osobę, która ma chińczyka a'la RS5 bez otworu na kamerę w dobrej cenie. 

Opublikowano

a nie jest to przypadkiem atrapa z rs4??

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, marcin_o23 napisał:

a nie jest to przypadkiem atrapa z rs4??

Marcin ?‍♂️ być może ??

Dlatego podałem.wymiary aby ktos pomogl.

Opublikowano

jutro zerknę, bo mam gril z rs5, rs4, s5, porównam

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, marcin_o23 napisał:

jutro zerknę, bo mam gril z rs5, rs4, s5, porównam

Super dzięki ?

Opublikowano
  • Autor

Ogarnąłem bardziej przejrzyście te wymiary w 3 płaszczyznach.

Pozdrawiam 

received_405709920138592.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Znalazłem różnicę w grillach po tych godzinach spędzonych w necie i kłębku nerwów.  

Moi drodzy grill ktory mam jest do audi rs5 zdjęcie nr 1

Zaś do a5 powinien być grill że zdjęcia nr 2

Różnica jest oczywiście w wymiarach oraz popatrzcie na boki grilla (RS ma ucho).

20190905_172117.jpg

Screenshot_20190926-232634_Chrome.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
  • Autor

Nowy grill będzie w srode?

Tym razem biorę zderzak na przymiarke .

P.S. Jak coś do audi rs5 mam ładny grill na sprzedaż ?

?‍♂️

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.