Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy w moim AKNie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od pewnego czasu walczylem z brakiem mocy w moim AKNie. Po zakupie wszystkie niedomagania byly wyeliminowane  i od kilku lat codziennie moje Audi napawa mnie radoscia. Zwlaszcza rano gdy  jade do pracy i drogi sa opustoszale przed porannym szczytem. Niestety od pewnego czasu cos bylo nie tak, brakowlo mocy. Najpierw sporadycznie  az w konczu stal sie ustawicznym mulem. Tym dziwniejsze ze bledow nie rejestrowal.  Majac kilka zachowanych elementow z wymian takich jak przeplywka, map sensor, zaworki nie zauwazylem zadnej roznicy podmieniajac je.  Rozebralem turbinke i w sumie oniemialem gdyz byla czysciutka, jedynie posiadala minimlane slady zakopcenia przy kierownicy. Zakupilem manometr i posprawdzalem podcisnienia w ukladzie sterowania i tez wyszlo ze jest wpozadku. Nie majac pomyslu zaczalem witac u mechanikow lecz zaden nie wsiadl i nie zlogowal samochodu. Zapewne znacie te rozmowy o niczym :). Jezdziem tak jakis czas, samochod nie dymil, nie szarpal i dawal sie rozpedzic przy powsciagliwym operowaniu gazem.  I tak zawitalem do kolejnego mechesa ktoremu  ukazal sie blad niskiego cisnienia w kolektorze ssacym i to juz byla jakas wskazowka. Majac przegladniety caly uklad dolotowy blad wkazywal na uszkodzenie pompy wtryskowej. Wczytalem sie w takie historie z ktorych wynikalo ze gdy pompa podaje za male cisnienie to wtryski nie generuja odpowiednio duzej  dawki paliwa przez co jest malo spalin ktore nie sa wstanie napedzic turbiny.  Juz bylem gotowy w tym miesiacu oddac pompe do regeneracji ale pan w zakladzie remontowym pomp nie byl przekonany do tego typu usterki i poradzili sprawdzic jeszcze raz wszystko. W sumie jedyna rzecz jaka pozostala to filtr paliwa ktory byl  wymieniany kilka miesiecy wczesniej i nie mial przejechanych 5 tys km.  I to byl strzal w dziesiatke!!!  Po jego wymianie samochod znow odrzyl, znow wciskajac gaz mam wrazenie ze ukrece polosie :).   Z ciekawosci  zlalem paliwo z filtra aby zobaczyc czy nie plywa w nim syf ktory mogl go zatkac. Ale nic z tych rzeczy, diesel byl czysiutki takze za cale perypietie moge obarczyc felerny produkt firmy Bosch. Ot taka sytuacja :)  

Edytowane przez Rattamahata

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.