Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C5 1.9 110KM] Nowa Audi Aqusia :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie :) 
Wracam na forum z nabytkiem który mam od pół roku :) 
Miałem nie wstawiać bo forum A4 i wlepy już nie będzie :D 
Audi którą pewnie pamiętacie 
Tak wyglądała gdy zamykałem temat : 
hzR5Wy9.jpg 
Zwykłe zgliszcza.
Remont silnika kompletny zrobiony a wyglądu nie było.
Ale auto miało i tak być oddane do znajomego lakiernika żeby doprowadzić ją do stanu używalności :) 
Auto po 2 tygodniach przy których spędziłem z lakiernikiem żeby wyjechała na drogi jak się należy wróciło w takim stanie : 
Bxf8bxw.jpg 
Później została wystawiona na sprzedaż. 
Za sam samochód wziąłem ładną sumkę bez alusa i dystansów. 
A teraz coś o tej pięknej której temat dotyczy : 

Audi A6 C5 1997r 1.9 TD110KM. 
Ze wstępnego wyposażenia 
4x el szyby 
el lusterka
Klimatyzacja 2st
Xeony
podgrzewane dysze spryskiwaczy 
skóry 
Bodajże 8 poduszek
centralny 
System Bose
Było ori radio(ale wymieniłem)
2x el fotele
Podgrzewane fotele wraz z tylną kanapą.   
Jak mi się coś przypomni to dopisze. 
ke26T8A.jpg 

Jutro wstawię więcej fotek :) 
Pozdrawiam !!

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

O proszę, fajna szosteczka.  Jak skóry i xenon to fajnie wyposażona.

Na zdjęciu prawie jak moja ?

Jakieś plany co do auta?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak na początek trzeba ogarnąć blacharkę bo troszkę sponiewierany.

Potem jakieś kółko i może gwint ale boje się bo nasze A6 mają skłonność do wybijającego się zawieszenia więc gwint może tylko pogorszyć sprawę ale to tylko sugestia o której czytałem. 

No i pasowało by ogarnąć pod maską kilka koni więcej bo 110km na tą budę to zdecydowanie za mało. Jest ciężka i tylko się męczy ale co wyjdzie to się okaże :) Postaram się wrzucić jakieś dokładniejsze zdjęcia ale gdy kompa odbiorę z naprawy bo z telefonu to lipa ??

Opublikowano

No właśnie zapodac zdjęć więcej  ?

Z zawieszeniem wg mnie nie ma problemu dopóki nie ruszysz ori wahaczy. Zamienniki są mega twarde w moich odczuciach i polecam zacząć sprawdzać co póka, od końcówek drążków. Co do mocy rzeczywiscie jakis program bylby fajny, szczególnie przy budzie c5.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jak obiecałem więcej fotek ;)

i6kfZFl.jpg
WwEd4bm.jpg
gnrK8C6.jpg
jD2LCcn.jpg
2HFV71t.jpg
bK5IBrV.jpg
gUrng09.jpg
9Z1ebRL.jpg
Wnętrze: 
AgsZ6s1.jpg
pmV8ACf.jpg
BBXEjSe.jpg
2UqYweW.jpg

 

Opublikowano

O kurła, trochę przetyrana faktycznie :D

Weź skóry porządnie wyczyść w pierwszej kolejności bo swoje już przeżyły. Strach siadać :D 

Opublikowano
  • Autor

No brakuje trochę do życzenia ;) Dowiedziałem się że ona podczas gdy była jeszcze u niemców miała wypadek w którym spadła ze wzgórza odcięty i wspawany nowy dach ale wszystko robione w ASO a i tak zjeba*i robotę ;) 

Opublikowano

O kurcze ?

W pierwszej kolejności zabrałbym się za środek bo jest niemiłosiernie zajechany.... te siedzenia ?  podsufitka do prania bo nawet na zdjęciach widać jak jest brudna i te słupki....

Opublikowano
  • Autor

Próby wyczyszczenia były. Niestety tak osiadło że każdemu znany dimer by nie pomógł. Wszelaką chemia było traktowane a i tak zostalo. Kolega ma myjeczke parową to może podskocze i zobaczymy czy puści? Swoje przeżyła ale ma 336KKM przejechane i nawet sprzęgło nie było zmieniane auto do PL przyjechało  w 2001r zrobione i jeździło w rękach Teścia aż wyrwałem ja za parę grosików :)

Opublikowano

Wnętrze rzeczywiście mocno zmęczone, ale jak to mówią nikt tego pod kocem nie trzyma hehe .

Zawsze można poszczególne  elementy wymienić na świeższe ?

Nie ciekawa historia z tym dachem, coś się dzieje teraz, ruda menda wyłazi ?

Opublikowano

to za ile Ty ześ ją odkupił ? mam nadzieje, że sam nią jeździsz bez kobity bo raczej by się przeżegnała.. jedź na myjkę parową i daj znać co i jak. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 24.05.2019 o 08:18, misiekA80 napisał:

Wnętrze rzeczywiście mocno zmęczone, ale jak to mówią nikt tego pod kocem nie trzyma hehe .

Zawsze można poszczególne  elementy wymienić na świeższe ?

Nie ciekawa historia z tym dachem, coś się dzieje teraz, ruda menda wyłazi ?

Wnętrze mocno zmęczone i to jest fakt nie zaprzeczany. 
Elementy i tak będą zmienione bo leci do lakiernika 

No historia jest nie ziemska :D Tak ruda wtargnęła ;) 





 

Opublikowano

opowiadaj mamy czas ? skórę chyba najlepiej kupić inną fotele do c5 nie powinny być tragicznie drogie, jednak w środku więcej czasu się spędza niż patrzy na "skorupę" zewnętrzną

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.