Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felgi


Moniek121

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chłopaki czy ktoś mi pomoże czy felgi Rotory 255/35 R19 9J ET 52 Beda wystawac bardzo za auto czy WGL czy minimalnie 

Audi A4 B8 S-line 2010 r  dodaję foto felg i rozmiaru 

I czy powiększenie średnicy  otworu centrujacego czy to dobry pomysł Czy nie ? ( oczywiście u fachowca )

 

Dzięki za pomoc ! ??

20190331_105845.jpg

20190331_105720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą wystawac, będą schowane. W zależności od zawieszenia możesz dołożyć dystans 15-20mm. Otwór centrujacy jak najbardziej możesz roztoczyc ale tak jak napisałeś u fachowca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, corradoowner napisał:

Nie będą wystawac, będą schowane. W zależności od zawieszenia możesz dołożyć dystans 15-20mm. Otwór centrujacy jak najbardziej możesz roztoczyc ale tak jak napisałeś u fachowca. 

Tyle że to są 57.1 mm A ja niestety mam 66.7 Robert prawie 10 mm i mi chodzi czy to jest bardzo dużo do roztoczenia  ? Bo kupiłem i niestety źle sprawdziłem i trochę mi ich szkoda bo są bardzo ładne te felgi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Moniek121 napisał:

Tyle że to są 57.1 mm A ja niestety mam 66.7 Robert prawie 10 mm i mi chodzi czy to jest bardzo dużo do roztoczenia  ? Bo kupiłem i niestety źle sprawdziłem i trochę mi ich szkoda bo są bardzo ładne te felgi 

Nie raz takie roztaczalem. Nie ma czym się martwić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ci za pomoc bo się wysłuchałem tyle że za szerokie ze nie bede mogl skrecac że będą wystawac że nie wolno roztaczac że felga nie wytrzyma i wiesz człowiek sam glupieje 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.04.2019 o 19:09, corradoowner napisał:

Nie raz takie roztaczalem. Nie ma czym się martwić 

Dzięki wielkie ci za pomoc bo się wysłuchałem tyle że za szerokie ze nie bede mogl skrecac że będą wystawac że nie wolno roztaczac że felga nie wytrzyma i wiesz człowiek sam glupieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą wystawac. Z takim et będą schowane w nadkolach, musisz dać jakiś dystans, proponuję 15mm. Nie są za szerokie, to tylko 9J. Opona 255/35/19 to rozmiar zalecany przez producenta. Ja osobiście założył bym 235/35. Co do zmiany otworu centrujacego, nie wpływa to na wytrzymałość felgi ani Twoje bezpieczeństwo jeśli ktoś zrobi to zgodnie ze sztuką. Roztoczylem dziesiątki kompletów felg, zmieniałem et felg, przerabialialismy felgi, robiliśmy felgi customowe 2 i 3 częściowe, poszerzalismy felgi. Wszystko można zrobić tylko trzeba mieć niezbeda wiedzę i park maszynowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, corradoowner napisał:

Nie będą wystawac. Z takim et będą schowane w nadkolach, musisz dać jakiś dystans, proponuję 15mm. Nie są za szerokie, to tylko 9J. Opona 255/35/19 to rozmiar zalecany przez producenta. Ja osobiście założył bym 235/35. Co do zmiany otworu centrujacego, nie wpływa to na wytrzymałość felgi ani Twoje bezpieczeństwo jeśli ktoś zrobi to zgodnie ze sztuką. Roztoczylem dziesiątki kompletów felg, zmieniałem et felg, przerabialialismy felgi, robiliśmy felgi customowe 2 i 3 częściowe, poszerzalismy felgi. Wszystko można zrobić tylko trzeba mieć niezbeda wiedzę i park maszynowy. 

O maszyny to nie problem mój tata jest tokarzem ma tokarki i Wgl , jeszcze raz dzięki ci wielkie za pomoc jak wszystko ogarnę to się pochwalę jak prezentuje się na nich ????

Edytowane przez Moniek121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...