Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Słabo grzeje ogrzewanie


alberto9560

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy wiec proszę o wyrozumiałość. Mam taki problem w swoim a4 b5 że słabo grzeje ogrzewanie nawet jak ustawie climatronic na HI, ale gdy  temperatura na zewnątrz jest około 20 stopni grzeje normalnie a gdy jest chłodno leci letnie powietrze. Błędy climatronica mam takie:

5.1 (G17) Czujnik temperatury zewnętrznej (otoczenia), przód, ciągła przerwa

8.6 Potencjometr silnika klapy regulacji temperatury, uszkodzenie

15.7  Klapa powietrza, czasem blokowana

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek klapy regulacji temperatury do wymiany lub czyszczenia. Od tego trzeba zacząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświerzę temat. U mnie również jest bardzo slabo z grzaniem. Mam błędy czujników temperatury wewnętrznej. I teraz moje pytanie bo nie umiem sobie poradzić. Przegrzenalem wszystko i nie mogę znaleźć tych czujników. 2 to są wiadome bo widać. Ten nad panelem klimatronika i w kratce od nawiewu szyby. Dobrałem się do tych dwóch i okazało się że ten na podszybiu ma urwane kable i ich nie widać. Jak się do nich dostać? Tego nad klimatronikiem nie umiem wypiąć, tak jakby był na stałe. No i gdzie są pozostałe czujniki. Jak się do nich dobrać? Poproszę o pomoc bo zimno się robi i nie przyjemnie się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu za naprawę ogrzewania plus klima zapłaciłem 1500 zł. Powodzenia, nigdy więcej Audi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...