Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Prośba o analizę kilku błędów


Ja_szczur

Rekomendowane odpowiedzi

Podpiąłem sobie dzisiaj VAGA i wyrzuciło mi następujące błędy:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4dafe918522a3920.html

Błędy odnośnie czujnika antystukowego na każdym cylindrze kasowałem już kilkukrotnie, ale co jakiś czas pojawiają się znowu. Nie mam problemu z odpalaniem samochodu. Autko dobrze odpala i za każdym razem od pierwszego kopa. Może jest trochę mułowate, ale ciężko mi to stwierdzić bo odkąd je mam takie jest, a nie wiem czy błędy były w momencie kiedy je kupiłem. Proszę o poradę.[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 23:12_________________________________________________Nikt nie jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błędy ze spalaniem stukowym , to duże prawdopodobieństwo że kiepskiej jakości paliwo w baku.

Błąd 515 to się zdarza (odczyt błędów na unieruchomionym silniku), więc bym dodatkowo po wykasowaniu sprawdził na pracującym silniku czy wyskoczy ,dla pewności.

17978 dotyczy wadliwego zasilania ECU i problem z immobilaiserem, ale piszesz że auto pali bez problemów . To jest błąd sporadyczny , podejrzewam że spowodowany odłączeniem akumulatora.

Ps.Jeżeli wprowadziłem w błąd to niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błędy ze spalaniem stukowym , to duże prawdopodobieństwo że kiepskiej jakości paliwo w baku.

Nie leję kiepskiej jakości paliwa bo leję cały czas v-power 95 i cały czas na tych samych stacjach shell.

17978 dotyczy wadliwego zasilania ECU i problem z immobilaiserem, ale piszesz że auto pali bez problemów . To jest błąd sporadyczny , podejrzewam że spowodowany odłączeniem akumulatora.

Odkąd mam samochód nie odłączałem akumulatora.[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:02_________________________________________________To ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...