Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Konwersja przodu od s-line/RS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się Was poradzić czy bezkolizyjny jest montaż przedniego zderzaka od s-line/RS do zwykłego Audi Q3 2014 rok 8U (przedlift). Auto miało kolizję i pomyślałem, że skoro przedni zderzak będzie musiał być lakierowany to zakupie we własnym zakresie od s-line lub RS, a ubezpieczalnia pokryje koszta malowania. Czy ktoś robił coś podobnego i może dać mi jakieś wskazówki czy jest to operacja P&P? Wiem, że kształt grilla i kratek halogenów jest inny więc poszukam wszystkiego w zestawie. Tylko czy zderzaki mają taki sam kształt "montażowy", czy otwory na lampy, maskę są takie same? Czy otwory montażowe na śruby też się pokrywają? Czy plastikowe listwy nadkoli będą tak samo pasować? Na co zwrócić szczególnie uwagę?
Wydaje mi się, że raczej w każdym Audi z tego rocznika sytuacja ze zderzakami jest podobna, więc może ktoś ma doświadczenie w przypadku innego modelu?
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.