Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy potrzeba do wypłaty odszokodowania notariusza


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam nie typowe pytanko czy żeby towarzystwo ubezpieczeniowe chciało wypłacić warsztatowi blacharskiemu odszkodowanie przy naprawie bezgotówkowej musze wysłać do ubezpieczalni sprawcy upoważnienie dla warsztatu blacharskiego i czy to upoważnienie musi być podbite przez notariusza :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoo Pelex ja załatwiałem teraz u siebie w firmie rozliczenie bezgotówkowe z warsztatem (ASO Mitsubishi ) I podpisywalem upoważnienie dla warsztatu ale podpisywałem je w ASO i było tam ze zgadzam sie na przelanie pieniedzy za naprawe auta na konto warsztatu i tyle, bez zadnego notariusza, warsztat ma juz takie pismo gotowe tylko wpisuje sie swoje dane, jedyny kruczek w upoważnieniu jest wpisany na dole małymi literkami jak na umowach z bankami :) ze w razie gdy ubezpieczalnia nie wpłaci naleznej kwoty za naprawe to różnice pokrywasz z własnej kieszeni. Na naszym przykładzie było tak ze ubezpieczalnia wyliczyła szkode na 5,600zł a ASO wyliczyło ze faktura bedzie na 8,700zł i ponizej tej kwoty nie biorą sie za naprawe auta. 2 tyg przepychanek z Ubezpieczalnia i zgodzili sie na 8,700zł i rozliczą sie bezgotówkowo z ASO.

Hehe a po aucie mało co widac ze jest pukniete, ceny mają z kosmosu w ASO ale auto na gwarancji, jedyne co mnie śmieszy ze auto idzie do naprawy do ASO ale wiem ze i tak je bedzie naprawiał zwykły warsztat z Bytomia bo ASO nie ma swojej blacharnii i lakierni.

Luknij na fotke auta 01e8b5a4539bfc0cm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo druga opcja to wskazanie zakładu naprawczego w ubezpieczalni i podpisania zgody na przelew środków... tez bez notariusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...