Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8 tfsi tpms , parking brqke, esp, epc :/ help


Szubi1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miesiąc temu kupiłem audi a4b8 swoją wymarzoną laleczkę. Autko ma 200k nalotu. Po zrobieniu 500km wyskoczyły błędy tpms , esp, epc, I ciśnienie w oponach, co dziwne wszystko było zależne od pogody i czasami nie mogłem odpalić auta, co się okazało poprzedni właściciel wsadził Aku 62ah... Super specjalisci od audi (nie ASO bo ceni się 135e za godz)  z Holandii nie chcieli mi wgrywać jakiegoś lewego Aku tylko i wyłącznie orginalne od audi 110ah jak dobrze pamietam... 300e ok kupione zamontowane auto nauczone, na kompie żadnych bledow. Przez ostatni tydzień w czasie gdy była ładna pogoda zrobiłem 200km i żadnych problemow do czasu gdy się wczoraj rozpadało nagle wszystkie błędy wróciły... Podejrzewam że gdzieś  się dostaje woda sprawdziłem wszystkie 3 miejsca z bezpiecznikami , sucho. Odkręciłem osłonę żeby sprawdzić jak tam się leje woda i znalazłem jeden luźny przewód dodaje foto w zalaczniku. Pomocy bo już wariuje. 

Ps autko nie posiada czujników tpms.

IMG_20190530_112308.jpg

IMG_20190530_112303.jpg

IMG_20190530_112314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest czujnik jakosci powietrza.Pewnie wypadł z uchwytu.Musisz go wsadzic tam gdzie ta"siatka" widoczna na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...