Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Subwoofer w tylnej półce


Sebek.gustav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej audi a4 b8 nie gra subwoofer w tylnej półce. W ostatni weekend chciałem trochę przy tym pogrzebać i nie ma prądu w kostce do tego głośnik, nie znalazłem żadnych schematów które by mi pomogły znaleźć następna kostkę żeby szukać gdzie gubi się prąd. Z tego co znalazłem to dwa kable od subwoofer wchodzą do wzmacniacza w bagażniku. Nie wiem gdzie mogę szukać wcześniej. Ktoś mi podpowie które kable do wzmacniacza są od subwoofer w tylnej półce , albo gdzie dalej szukać ?

5F4D7CC4-0DA5-4FC5-99DF-0E1B40610091.jpeg

D6BD5C23-F92E-402B-B480-F3446123ED0C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tego prądu nie masz? na wtyczce od głośnika? tam nie będziesz miał żadnego prądu.

Sprawdź przejście między wtyczką głośnika a wtyczką wzmacniacza, jeżeli przejście będzie to może się okazać że uszkodzony jest wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie będę miał prądu na wtyczce od głośnika ? Jeśli włączam radio, muzyka gra ze wszystkich głośników i odepnę wtyczkę od subwoofera , zmierzę ja multimetrem, to wydaje mi się ze powinno coś pokazać, bo pokazuje mi 0. Przejęcie mogę sprawdzić , ale to może też być gdzieś przerwany kabel między radiem a wzmacniaczem, a gdyby wzmacniacz był zepsuty to może być tak ze radio i wszystkie inne głośniki działają ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...