Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audio Bose dla Avanta


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam swojego Avanta, ale chcialbym go nieco podkrecic muzycznie. Z tego co widze, to nie mam nic z systemu Bose, a chcialbym zaczac od bagaznika. Tam nie mam zbyt duzo miejsca na jakies tuby basowe itd, a na allegro zauwazylem subwoofer bose do avanta, z tego co mi gdzies mignelo na forum przed oczami, to ze ten woofer ma tez wzmacniacz? Pytanie, czy oplaca sie go montowac, a jezeli tak, to jak to zrobic, bo moja wyobraznia nie ogarnia tego, gdzie to powinno byc w tym samochodzie. Chcialbym to zrobic malymi krokami, bo nie mam az tyle pieniedzy, by od razu wszystko wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose jest fajne jeśli masz go fabrycznie, ale zakładanie go od zera to trochę roboty.

Cały system składa się z wzmacniacza przedniego , głośników bose (standardowo są noki) w drzwiach przednich, drzwiach tylnych, wzmacniacza tylnego, głośników bose w tylnej półce i subwoofera aktywnego w bagażniku ( niedotyczy sedana), najczęściej też zmieniarki CD, no i oczywiście radia ale prawie każde radio audi może być bose lub nie to kwestia przestawienia vagiem. Gra to całkiem fajnie (miałem w A6) i jest ładnie fabrycznie pochowane, sub i zmieniarka w bagażniku są za specjalną ścianką we wnęce nadkola i nie psuje funkcjonalności kombi. Jest ładnie wysterowane i jak dasz na maxa to nic nie pierdzi tylko ładnie gra. Muszę jednak przyznać że koledzy tu na forum robią systemy grające dużo lepiej, wystarczy posłuchać na zlocie.

Jeśli chcesz jednak zachować ori charakter i jednak zbudować sobie bose to ja na twoim miejscu kupował bym sobie po kolei wszystkie elementy i dopiero mając już wszystkie poświęcił dzień lub dwa i zamontował komplet bo tak to problemy z wtyczkami , kablami itp.

Ale zrobisz jak chcesz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...