Jump to content
0
fenri95

Jaka lotka dobrze pasuje do a4 b6 sedan?

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie jaka lotka dobrze pasuje do klapy sedana b6 macie coś sprawdzonego? Możecie podrzucić aukcje która siadła wam fajnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, tylko i wyłącznie oryginał. Żadna inna lotka nie ma podejścia jeśli chodzi o wygląd i jakość. Wiem bo widziałem już kilka B6 z dorabianymi laminatami i w życiu bym z tym nie pojechał gdziekolwiek. Dla mnie to profanacja, zniszczysz cały tył samochodu tym czymś :) Nie wspomnę już o tym, że te laminaty wypaczają się, falują, nie trzymają się tak jak powinny w skrajnie wysokich i niskich temperaturach. Ori lotka robi całą robotę, samochód w moim odczuciu wygląda 3x lepiej i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie żebym tę lotkę kiedykolwiek zdjął. Ogromny wizualny plus, tył samochodu wygląda dużo potężniej.

Jeśli będziesz miał farta to wyrwiesz ori lotkę z popularnego serwisu. Mi w tamtym roku udało się wyrwać oryginał w świetnym stanie za 200zł + 100zł malowanie pod kolor. Oczywiście ori jest montowana na 3 śruby + taśma dwustronna na krawędziach. Jeśli masz smykałkę i jesteś pewien umiejętności i się nie boisz to możesz wiercić dziury w klapie i montować na te wkręty. Ja jednak zrobiłem tak jak zdecydowana większość tutaj radziła, czyli wkręty z lotki wyrzucasz, porządnie odtłuszczasz klapę np. zmywaczem do silikonu i montujesz całą lotkę na klej do szyb. Po 3h od wystygnięcia kleju wsiadłem do samochodu i pojechałem. Trzyma tak, że tego nie oderwiesz, żadne wkręty nie są potrzebne. Dodam, że kleiłem ją w lutym bodajże przy zerowej temperaturze otoczenia, w garażu było może góra z 5 stopni.

Edited by 60d

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 5.07.2019 o 16:55, 60d napisał:

tylko i wyłącznie oryginał

Kupiłem tak jak mówisz ori za 120zł pomalowałem i teraz sie zastanawiam ale chyba dam na te wkręty mam suba w aucie mocnego nie chce zeby to odpadło + dodatkowo taśmą

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamocowana jak orginał dał trafiłem z dziurami idealnie :) Musiałem bo mam grajka w bagażniku i mogła by spaść

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, fenri95 napisał:

Musiałem bo mam grajka w bagażniku i mogła by spaść

??....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
0

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...