Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko Zewnętrzne


zaqu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Na wstępie przepraszam jeżeli post jest w złej sekcji tudzież jest źle sformułowany lecz to mój pierwszy post ,ale do rzeczy.

Ostatnio zaczęło drgać mi lewe lusterko trochę to zbagatelizowałem, dzisiaj po myciu chciałem wytrzeć lusterko z zacieków i nie używając zbytnio siły zabrałem się do pracy skończyło się tak ze mam teraz 2 kawałki. Mało tego lusterko jakiś czas wcześniej przestało się opuszczać podczas wrzucania wstecznego gdzie drugie (prawe) działa bez zarzutu nie wiem co może być przyczyna. Możliwe ,że ktoś chciał się do niego przytulic bo mu brakowało bądź zmęczyła je starość. Teraz zastanawiam się czy kupić obojętnie jakie szkło (podgrzewane i asferyczne) czy może ktoś wymieniał i ma sprawdzone. Druga sprawą odrębna od lusterka jest tajemniczy przycisk 'A' w kółeczku który domniemam nie działa jak powinien i czy można to sprawdzić z vin-em jako składowa wyposażenia pojazdu widnieje w nim taki zapis

7L8 Start-stop system/regenerative braking: Start/stop system with regenerative braking

. Kolejna kwestią jest sama sprawa naprawienia ew. defektów elektroniki. Zastanawiam się czy jest ktoś z Zielonej Góry okolic zajmuje się kodowaniem bądź siedzi w temacie ja dopiero czytam i staram się zdobyć wiedzę. 

Audi A4B8 2010 2.0 170km

Z góry dziękuje za odpowiedzi i zainteresowanie.

Pozdrawiam Łukasz

20190707_211639.jpg

20190707_211746.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to przycisk do dezaktywacji start-stop podczas jazdy. gdy przycisk sie swieci znaczy ze dezaktywacja jest aktywna. po zgaszeniu silnia  znow start stop jest aktywany. co do wkladu to pamietaj ze masz lustro poliftowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...