Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baxy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baxy

  1. Proszę o rozkodowanie WAUZZZF47GA016693
  2. tak, wszystko jest dobrze opisane, tylko trzeba się dobrze wczytać i ewentualnie podksztalcic
  3. Witam instalacja położona tylko problem z przekaznikiem , jak podlaczyc przewody .przesyłam zdjecia 1B 86 - masa brazowy przewód 2B 85 - biało/czarny przewód mostkujemy go do bezpiecznika SC3 w duzej puszcze kolor czarny - skąd ten przewod? W gnieździe przekaznika nie ma żadnych przewodów? 3B 30 - zasilanie +12V - z bezpieczników po zapłonie czy stale? 5B 87 - zasilanie PIN 1 , 8 PINOWA wtyka w lusterku Edit Poradzilem sobie, wszystko wykonalem wedlug rozpiski (musialem sie doksztalcic) Tylko mam maly problem. Mimo ze pin 3 podlaczylem do pinu 17 gateway, po wbicu wstecznego lustro nie rozjasnia sie. Sprawdzilem napiecie na pinie trzecim (po włączeniu wstecznego) I nie ma zadnego.. Gdzie jest problem? Instalacje sprawdzalem 2 razy. prosze o rady, pomoc Pozdrawiam I
  4. Czy przewody 0,35 czy 0,5 maja być?
  5. Witam Dobrze rozumiem z pinu 4 i 5 wtyczki lusterka maja wychodzić po 2 przewody ? Ok Czy mogę pominąć przekaznik i plus podpiąć tak jak w przedlifcie. Dodam ze mam start stop, ale jest wylaczony
  6. Witam Dobrze rozumiem z pinu 4 i 5 wtyczki lusterka maja wychodzić po 2 przewody ?
  7. czy można wymienic/ rozebrac bez problemu obudowę usterka z fotochromem na inny kolor?
  8. witam to 2 przewody ciagles do gateway? czy jak?
  9. Witam Sterownik licznika to jaka grupa 17? Proszę o odpowiedz
  10. wizualizacji nie zrobisz ( tylko przedlif), reszta bez problemu chyba ze cos z kablem masz nie tak
  11. Witam czy można ponownie dodać brakujące zdjęcia , nie wszystkie się ładują. (głownie chodzi mi o te z przekaźnikiem) druga sprawa czy konektor 000979027E mogę zastąpić 000979243E ( ponoć jest to ten sam konektor tylko na grubszy przewód
  12. baxy opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam zauważyłem ze jak stanę tylem do krawężnika o wysokości okolo 8 cm i po wjechaniu czuć bardzo przez chwile zapach spalonej gumy. oczywiście żeby wjechać muszę dać gazu i operować odpowiednio sprzęgłem. czy to pali się sprzeglo czy jest to cos innego ? manual 1.8 polift sedan
  13. baxy odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    i jak wrażenia warto bylo ? czy lepiej sie zbiera od dolu?
  14. baxy odpowiedział(a) na zaqu temat w Audi A4 B8
    Jest to przycisk do dezaktywacji start-stop podczas jazdy. gdy przycisk sie swieci znaczy ze dezaktywacja jest aktywna. po zgaszeniu silnia znow start stop jest aktywany. co do wkladu to pamietaj ze masz lustro poliftowe
  15. baxy odpowiedział(a) na 12vader temat w Audi A4 B8
    jak masz 4 przewody to masz fotochrom . Musisz mieć w tym przypadku także wewnętrzne lusterko fotochromatyczne. czujnik zmierzchu nic do tego nie ma
  16. Witam Mam prośbę o wyjaśnienie pewnego punktu z poradnika - 4H0 951 253 C oznaczenie: 2B/646 przekaznik *** ( tylko dla wersji z systemem START/STOP @ ) Czy ja mam go kupic? ( czy on jest juz zamontowany w aucie?) Drugie pytanie czy moge sie wpiac w sterownik nad schowkiem czy muszę jednak ciągnąć kabel do bagażnika? Pytam bo rożne opinie słyszałem?
  17. witam czy musi być podgrzewanie żeby poprawnie działały?
  18. ja własnie jestem po montażu w polifcie, wszystko przebieglo bez niespodzianek. Chciałbym podziękować autorowi i aktywnym członkom za dobry opis pozdrawiam
  19. A wewnętrzne ?
  20. Witam chciałbym sprawdzić lustro zewnętrzne i wewnetrzne fotochrom na krotko po kupnie. czy wystarczy podpiąć minus pod masę a resztę plusem sprawdzac? chodzi mi przede wszystkim o fotochrom i skladanie
  21. witam mam pytanie czy zima będą działać poprawnie nie zakaldajac podgrzewania?
  22. Witam. Na wstępie dodam że przeczytałem DIY. Mam kilka pytań: 1. Czy przy wymianie zewnętrznych lusterek bez problemu wymienię obudowy lusterek czy trzeba mieć specjalistyczne narzędzia 2. Czy niezbędny jest odpowiedni przełącznik w drzwiach ( a jeśli później do kupie to czy trzeba jakieś dodatkowe przewody do niego prowadzić?) 3. Czy przewód z lusterka ciągnę tylko do modułu komfortu w bagażniku? 4. Czy zakladajac fotochromy zewnętrzne też muszę jakieś dodatkowe przewody dodawać? Audio a5 B8 2014 r sedan Ly9b Edit Przed chwilą ściągnąłem lusterko, okazało się że mam sensor, myślałem że mam zaślepkę ponieważ przełącznik mam bez Auto. Podłączone są trzy przewody, fioletowy, brązowy czerwony. Sensor deszczu nie działa. Jak to sprawdzić wcds ? taki mam sensor . Czy nie jest to sensor do przedlifta?
  23. baxy opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    witam muszę wymienić drzwi . obecne drzwi mam ze srebrną ramka przy szybie. Mam możliwość kupna ale z czarną ramka. czy one różnią się czymś jeszcze? łatwo to ewentualnie wymienić?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.