Treść opublikowana przez baxy
-
Sterownik drzwi 8T0959793 P skladanie grzanie lusterek
witam ponownie mam jeszcze dwa pytanie 1. chodzi o przełącznik 8K0959565C czy wystarczy go podpiac w miejsce starego? czy bedzie brakowac jakiegos przewodu? 2. czy mogę zamontować lustra fotochromatyczne nie podłączając ich?
-
Sterownik drzwi 8T0959793 P skladanie grzanie lusterek
dziekuje za odpowiedz tak mam dwa czarne przewody z różowymi koncowkami , przed chwila przekodowałem sterowniki, z ciekawości podpiąłem miernik . napięcie sie nie zmienia po włączeniu tylnej szyby , jest caly czas stale 4.7 volta. jednakże jeśli wejdę w zakładkę [03] Output Test i wybiore grzanie luster no napiecie sie pojawia 12v. przez pare sekund 1. czy ogrzewanie sie pojawi jak bedzie niższa temperatura? 2. czy to lustro jest na pewno skladane ( 10 pin)
-
Sterownik drzwi 8T0959793 P skladanie grzanie lusterek
Witam posiadam audi a4 polift po scignieciu wkładu lusterka okazało sie ze nie mam mat grzewczych, lusterko jest pewnie sześćiopinowe ( widzę 5 kabli), według vcds sterownik to 8T0959793, 2 z litera P 1. czy wystarczy zamontować mate / wymienić wkład i zakodować w w drzwiach 42 , 52Bajt 4---> bit 0 ? - ogrzewanie będzie sie włączać po włączeniu tylnej szyby? 2 - czy ten sterownik nadaje sie do skladania lusterek ( w manualu -zrob to sam nie jest wymieniony? prosze o odpowiedz
-
Prawidłowe podłączenie akumulatora
Problemem okazał się przewód do masy. Uszkodzony był pin w sterowniku j367. Po wymianie jest ok
-
Prawidłowe podłączenie akumulatora
Ok dzięki, po pracy będę sprawdzał dam znać. A w tej puszce po lewej stronie co się znajduje? Przesyłam zdjecie
-
Prawidłowe podłączenie akumulatora
Walczę z tym błędem, auto niedawno kupiłem,auto miało kiedyś kolizję ale sprzedający twierdzi że poduszki nie były wystrzelone. Zastanawiam się czy nie powinno mieć bezpiecznika pirotechnicznego
-
Prawidłowe podłączenie akumulatora
- Prawidłowe podłączenie akumulatora
- czujnik samopoziomowania xenonow polift
Ok dzięki za odpowiedź U mnie też jest jeden. Sprawdziłem wczoraj Jeszcze jedno pytanie Po otwarciu drzwi i wyciągnięciu kluczyka przy odpalonych xenonach nie mam żadnego sygnału ani na fisie ani dźwiękowego, na postojowych jest sygnał, przełącznik nie posiada Auto Jak to można przekodowac?- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam Czy da się ustawić żeby po otwarciu drzwi i wyjęciu kluczyka przy włączonych xenonach był sygnał? Dodam że jak przełączę na światła postojowe to jest sygnał i informacja na fisie Przełącznik mam bez Auto. Na zero świeca mi ledy. Audi a4 b8 polift Mam jeszcze taki błąd Jak go usunąć?- czujnik samopoziomowania xenonow polift
Witam czy w audi A4 b8 2014 występowały dwa czujniki czy jeden? Ponoc występował tylko z tylu z lewej strony. są rożne sprzeczne informacje może ktoś potwierdzić na własnym przykładzie?- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ponoć tak Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Witam Skąd jest kixi4? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka- Skrzypiaca roleta avant
Hm Po testuje, ale zauważyłem że naciagniecie rolety nie jest równomierne, i myślę że to jest przyczyną.- Skrzypiaca roleta avant
Jak jest zwinieta to jest kompletna cisza Wysłane z mojego BV2000 przy użyciu Tapatalka- Skrzypiaca roleta avant
Witam. Ostatnio przwewozilem trochę gratów, co chwilę rozkładalem fotel itd. Teraz po zaciagnieciu rolety strasznie mi trzeszczy jadąc po nierownosciach. Jest na to jakaś rada? Wysłane z mojego BV2000 przy użyciu Tapatalka- [BPW] Egr dziwny odczyt vcds
Taki odczyt jest prawidłowy czy nie. Bo już zglupialem BASIC SETTINGS: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276562.html- [BPW] Egr dziwny odczyt vcds
Jutro sprawdzę. Czyli reasumując przy zamkniętym Egr przepływ jest większy czyli około 500mg- Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Chodzi o rurę do intercoolera? Co jest pod turbiną przy dolocie? Jak ja złapie przy turbinie, to się rusza na kolnierzu . Tam jest jakaś dziwna opaska. Czy tak powinno być?- [BPW] Egr dziwny odczyt vcds
Czyli w dynamicznym mam prawidłowe parametry a w statyczny nie? Może niech ktoś wrzuci swoje logi z 100 procent sprawnym egr- [BPW] Egr dziwny odczyt vcds
BASIC SETTINGS: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276562.html Witam. Moze jest częściowo zaslepiony.. A tak wygląda na logu dynamicznym: DYNAMICZNE: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276282.html- Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
witam przesylam logi bs BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276564.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276562.html dzisiaj trochę robiąc BS011 zauwazylem ze sztanga przesuwa sie okolo 1,5 - 1,8 cm. czy to oznacza ze zawor jest sprawny? tutaj wkleilem wiecej logow http://a4-klub.pl/index.php?/topic/369828-wielka-prosba-o-analize-logow-po-bledzie-doladowania-p0299/- [BPW] Egr dziwny odczyt vcds
Witam Co oznacza taki odczyt? Prosze o odpowiedz Silnik rozgrzany- Wielka prosba o analize logow po bledzie doladowania P0299
Witam wszystkich 3 dni temu jadac autostrada okolo 120 auto zlapalo blad niskiego doladowania P0299 . po ponownym uruchomieniu do dzisiaj blad nie pokazal sie. zrobilem od tego czasu okolo 250 km . dzisiaj zrobiłem porządne logi. przy okazji sprawdziłem dpf . zapełnienie 19 % . poziom 29 gram. - wypalanie bylo 270 km temu silnik to 2.0 tdi PBW oto logi: proszę o ocenę i porady DYNAMICZNE: Grupa 010: http://vaglog.pl/log_276287.html Grupa 004, 010: http://vaglog.pl/log_276285.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_276284.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_276283.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276282.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276281.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276280.html STATYCZNE: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_276288.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_276286.html patrząc na log w basic setting 11 roznica cisnien wynosi około 100mbar czy to jest prawidlowa wartość ? oznacza to ze sztanga chodzi prawidłowo? turbo bardzo późno startuje- Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
Witam wszystkich. Dzisiaj jadąc autostrada jechałem przez chwilę około 150. Po wyprzedzeniu i lekkim zwolnieniu do 120 zapalila się sprężynka i auto weszło w tryb serwisowy. Jechałem z 20 kilometrów z prędkością 100 km/h po zjechaniu z autostrady zgasilem silnik. Po chwili zapalilem błąd zniknął. Do domu miałem jeszcze 200 kilometrów. Auto jechało bezproblemowo, w różnych zakresach nawet 180 na autostradzie. Po dojechaniu do domu podpialem do vaga błąd P0299. Dodam że autem zrobiłem 30 tys i nigdy nie miałem żadnych błędów. Dpf zapelniony 27 gram. Silnik 2.0 pbw dzisiaj trochę pojeździłem , w rożnych prędkościach obrotowych od 1000 i pedał do końca tak do 3 tys, lub kręciłem auto do 5 tys na 2 lub 3 biegu lub normalna jazda. wszystko bylo ok , aczkolwiek mialem wrazenie ze turbo wstaje pozniej zrobilem logi grupy 003,011 i 18. logi robilem sam , jutro bede mial pomoc , proszę o analizę i rady konkretnie, ktore grupy mam zrobic http://vaglog.pl/log_276122.html http://vaglog.pl/log_276125.html - Prawidłowe podłączenie akumulatora