Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baxy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baxy

  1. baxy odpowiedział(a) na patres temat w Audi A4 B5
    Ile czynnika powinno być w b7 2.0 tdi. 600 czy 800? Różne opinie słyszałem?
  2. Witam podepne sie pod temat. Czy wymieniajac przewod 4 (od kompresora do chlodnicy) trzeba demontowac zderzak?. Prosze o szybka odpowiedz
  3. mozesz miec zalozone nieorginalne bez czujnika jesli sie nie myle
  4. Witam Mam pare pytan: 1. czy muszę dokupic jakieś przejsciowki ? 2. mam pelny fis, bluetooth i sterowanie w kierownicy czy wszystko bedzie dzialac jak dotychczas? 3. jakosc dzwieku? (mam 10 glosnikow) 4. czy niezbędne bedzie kodowanie vagiem? 5. co zyskam oprocz nawigacji? prosze o odpowiedz
  5. baxy odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Według logiki podcisnienie się zwiększa przy większych obrotach, więc szansa na zacisniecie gumki jest większa zgadza się? U mnie jak dam gazu do 2000 obr podał robi się od razu miekki . Jak puszczę gaz i chodzi na wolnych obrotach to po 4,5 naciśnięciu robi się znowu twardy. Jak zgasze auto na miękkim pedale to na następny dzień jest miękki do 2 nacisniec przy włączonym silniku na biegu jałowym. Po prostu na wolnych obrotach nigdy się nie zrobi miękki. Czy taki przypadek wyklucza gumkę w grodzi ? Kkam napisałeś "sprawdź kruciec w pompę czy się nie rusza" o jaki kruciec chodzi? Wysyłane z mojego HM NOTE 1W za pomocą Tapatalk 2
  6. baxy odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Chciałem sprawdzić podcisnienie w przewodzie co idzie z vacuum do serwa ale nie wiem jak ściągnąć ten przewód przy serwo. On się cały rusza jest na takiej gumowej podkładce . Jak go zdemontować? Wysyłane z mojego HM NOTE 1W za pomocą Tapatalk 2
  7. baxy odpowiedział(a) na baxy temat w Audi A4 B6/B7
    o ktore przewody chodzi ? mozna dokladniej?
  8. Witam Dzisiaj przestało mi działać otwieranie klapy.najgorsze jest to że z kluczyka też nie działa. Ręczne otwieranie też nie działa. Zero reakcji.do tej pory nie było żadnych problemów. Przy zamykaniu/otwieraniu auta nic nie słychać przy zamku klapy.Jaki jest sposób na otwarcie klapy? Prosze o odpowiedz Audi avant b7
  9. baxy opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Ma dziwny problem z hamulcami.na wolnych obrotach po nacisnieciu pedala 5-6 razy robi sie bardzo twardy pedal. Jak przygazuje porzadnie znowu jest mieekki. Podczas jazdy dziala normalnie. Co moze byc przyczyna takiego stanu rzeczy? Proszę o odpowiedz. Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  10. Witam Dzieki opisowi wymiana z adaptacja zajela mi 45 min. Wszystko pasuje tylko zastanawia mnie czy mozna ustawic zeby pod przyciskiem reset zrobic wygaszanie fisa? Obecnie mam tak: jedno naciśnięcie -1 komputer, drugie - 2 komputer, trzecie menu komputera I tak w kolko Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  11. Witam. Posiadam b7 bpw z dpf. Czy robiąc cziptunig trzeba wyciac dpf? Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  12. Witam wszystkich. Czy moze ktos potwierdzic czy zawiasy gorne drzwi przednich i tylnych sa takie same?. Czy zna ktos nr katalogowe? Prosze o odpowiedz Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
  13. witam czy orientuje sie ktos czy tylne gorne zawiasy pasuja do przednich gornych ? sprzedawce ze znanego portalu aukcyjnego stwierdzil ze powinny pasowac . prosze o odpowiedz i jeszcze jedno pytanie czy jak wykrece srube z gornego przedniego zawiasu to zadna nakretka nie spadnie mi do srodka drzwi? Audi A4 B7
  14. baxy odpowiedział(a) na eXik temat w Nadwozie i Wnętrze
    zobacz gdzie masz luz. podejrzewam ze na górnym zawiasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.