Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zagieta rurka klimy.


patres

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli małe zagięcie i oczywiście jest szczelność to będzie pracować bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagieci jest znaczne ale przeplyw jest jakis tam.Klama nabijana byla w lipcu,a teraz jak wlaczylem ja to nie daje zimnem tak jak kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak .Tylko nie mam pojecia czy to zagiecice bylo.Zona porusz sie tym samochodem ,wiec moze gdzies zachaczyla..Najlepiej wymienie przewod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że słabiej daje to może być spowodowane inną usterką. Sprawdź szczelność układu i ilość czynnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz małą ilość odczynnika to osłabi się klima.jak miałem 400g to temp z nawiewu miałem 7,3C a po nabiciu 750g 3,1C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile czynnika powinno być w b7 2.0 tdi. 600 czy 800? Różne opinie słyszałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Też mam zagiętą rurkę (wąż sprężarka-chłodnica) i rozglądam się za nowym wężem. Na allegro używki są w cenie nowych... wtf? Który lepiej kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Też mam zagiętą rurkę (wąż sprężarka-chłodnica) i rozglądam się za nowym wężem. Na allegro używki są w cenie nowych... wtf? Który lepiej kupić?

Kup nową , jeżeli chodzi o zagięcie to jezeli temperatura przed jak i za zagieciem jest taka samo to nie ma sie co martwić.... co innego jak za zagieciem bedzie chłodniejsza ... to znak ze zagiecie działa jak dysza rozprężna i czynnik jest rozprężany nie tam gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy zagięcia jest nieszczelność - to powód wymiany. Zagięcie miałem przez x lat i nigdy nie miałem problemów przez to problemów.

A pytam bo byłem u gościa, który zakuwa węże i zaproponował kupno samych używanych końcówek (rurki + nakrętki) za ok 50-60 zł i zakucie nowego węża za 80 zł. Suma sumarum raczej mija się z celem skoro nówka z 24m GW można mieć za stówkę.

Mowa np. o tym: LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicy zagięcia jest nieszczelność - to powód wymiany. Zagięcie miałem przez x lat i nigdy nie miałem problemów przez to problemów.

A pytam bo byłem u gościa, który zakuwa węże i zaproponował kupno samych używanych końcówek (rurki + nakrętki) za ok 50-60 zł i zakucie nowego węża za 80 zł. Suma sumarum raczej mija się z celem skoro nówka z 24m GW można mieć za stówkę.

Mowa np. o tym: LINK

Takie własnie montuje i śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...