-
ori subwoofer w bagazniku
nokia w każdym audi gra słabo.lepszy jest system bose
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
ori daje słaby efekt według mnie nie opłacalny.ja dokupowałem do avanta żeby uruchomić tylne głośniki i miałem go tydzień potem zainwestowałem w suba ze wzmacniaczem
-
Nie gra tył Nokia system pomoc
kabel dochodzi do suba w bagażniku tam musisz szukać przyczyny...może być tak że wogole go nie masz.przestało grać czy nie gra od kąd kupiłeś?
-
Abs i hamulec ręczny świecące się kontrolki
musisz ustawić odległości na czujnikach ABS.przy większej prędkości pojawia się przekłamanie dlatego się zapala kontrolka.po zgaszeniu zapewne gaśnie?
-
oferta OC
na porównywarce miałem najtaniej link4 440zł podszedłem do punktu gdzie babka ma wszystkie ubezpieczenia w kupie i w link 4 mam 380zł-warunki:kierowca powyżej 25 roku życia,5 lat bezszkodowej jazdy.. silnik 1.6
-
car audio tanim kosztem
z tyłu są 16 ja mam taki zestaw nokii i dołożyłem suba bo za słabo mi grało w aucie
-
Czy ten Soniak wart jest mego zainteresowania?
tu jest chyba problem w tym że nie masz suba z tyłu.przednie głośniki są podłączone do radia a tył pod suba....napisz na forum że kupisz taki na pewno się ktoś odezwie. ja napisałem i kupiłem za 30zł nokie i adapter phonocar za 60zł i wszystko działa....oczywiście po subie nie oczekuj że to jakoś super będzie grało ja dodatkowo podłączyłem innego suba z wzmacniaczem
-
Błąd ABS, Air Bag i (o) czyli chyba klocki-hamulce?
jeśli chodzi o air bag to najczęściej jest przyczyną kostka pod siedzeniem.musisz się podłączyć kompem inaczenej nic nie zrobisz
-
Sprezarka klimatyzacji POMOCY !
Dzieki.filmik juz widzialem ,ale nadal nie wiem co to za śruba nakrętką bym cie poratował bo akurat mam ale z śrubą....możesz zmierzyć skok gwintu i taką dopasować
-
A4 B5 Gleba - obniżenie samochodu
powinieneś chyba napisać tam gdzie zawieszenie a nie klimatyzacja...
-
Sprezarka klimatyzacji POMOCY !
wiem że ja sprzęgła są przykręcane nakrętką to stosuje się podkładki wysokości od 0,2 do 1mm w zależności do wysokości wałka tu masz fajny filmik na temat naprawy sprężarek może ci się przyda.
-
Otwieranie auta z pilota nie działa
tu masz chyba wszystko o adaptacji kluczyków poczytaj na pewno coś ciekawego i pomocnego tam znajdziesz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
-
Problem z pompa centralnego zamka.
w boczku w bagażniku masz pompke centralnego -wyciągnij i zobacz na spodzie jest napisane jaki to numer
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
ja mam ronale 17"8j et 35 225/45 i z nadkolem jest na równo.wydaje mi się że z tyłu się zmieścisz ale z przodu nie jestem pewien czy nie będzie obcierać podczas skręcania ale może ktoś się wypowie kto bardziej się zna
-
Popękany elektromagnes
jak wszystko na wierzchu to ja bym od razu zrobił.zaraz zrobi się gorąco i znając szczęście wtedy się rozsypie