Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MŁODZIAN

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nokia w każdym audi gra słabo.lepszy jest system bose
  2. ori daje słaby efekt według mnie nie opłacalny.ja dokupowałem do avanta żeby uruchomić tylne głośniki i miałem go tydzień potem zainwestowałem w suba ze wzmacniaczem
  3. kabel dochodzi do suba w bagażniku tam musisz szukać przyczyny...może być tak że wogole go nie masz.przestało grać czy nie gra od kąd kupiłeś?
  4. musisz ustawić odległości na czujnikach ABS.przy większej prędkości pojawia się przekłamanie dlatego się zapala kontrolka.po zgaszeniu zapewne gaśnie?
  5. na porównywarce miałem najtaniej link4 440zł podszedłem do punktu gdzie babka ma wszystkie ubezpieczenia w kupie i w link 4 mam 380zł-warunki:kierowca powyżej 25 roku życia,5 lat bezszkodowej jazdy.. silnik 1.6
  6. z tyłu są 16 ja mam taki zestaw nokii i dołożyłem suba bo za słabo mi grało w aucie
  7. tu jest chyba problem w tym że nie masz suba z tyłu.przednie głośniki są podłączone do radia a tył pod suba....napisz na forum że kupisz taki na pewno się ktoś odezwie. ja napisałem i kupiłem za 30zł nokie i adapter phonocar za 60zł i wszystko działa....oczywiście po subie nie oczekuj że to jakoś super będzie grało ja dodatkowo podłączyłem innego suba z wzmacniaczem
  8. jeśli chodzi o air bag to najczęściej jest przyczyną kostka pod siedzeniem.musisz się podłączyć kompem inaczenej nic nie zrobisz
  9. Dzieki.filmik juz widzialem ,ale nadal nie wiem co to za śruba nakrętką bym cie poratował bo akurat mam ale z śrubą....możesz zmierzyć skok gwintu i taką dopasować
  10. powinieneś chyba napisać tam gdzie zawieszenie a nie klimatyzacja...
  11. wiem że ja sprzęgła są przykręcane nakrętką to stosuje się podkładki wysokości od 0,2 do 1mm w zależności do wysokości wałka tu masz fajny filmik na temat naprawy sprężarek może ci się przyda.
  12. tu masz chyba wszystko o adaptacji kluczyków poczytaj na pewno coś ciekawego i pomocnego tam znajdziesz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
  13. w boczku w bagażniku masz pompke centralnego -wyciągnij i zobacz na spodzie jest napisane jaki to numer
  14. ja mam ronale 17"8j et 35 225/45 i z nadkolem jest na równo.wydaje mi się że z tyłu się zmieścisz ale z przodu nie jestem pewien czy nie będzie obcierać podczas skręcania ale może ktoś się wypowie kto bardziej się zna
  15. jak wszystko na wierzchu to ja bym od razu zrobił.zaraz zrobi się gorąco i znając szczęście wtedy się rozsypie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.