Treść opublikowana przez MŁODZIAN
-
ori subwoofer w bagazniku
nokia w każdym audi gra słabo.lepszy jest system bose
-
Subwoofer ori do sedana? Warto
ori daje słaby efekt według mnie nie opłacalny.ja dokupowałem do avanta żeby uruchomić tylne głośniki i miałem go tydzień potem zainwestowałem w suba ze wzmacniaczem
-
Nie gra tył Nokia system pomoc
kabel dochodzi do suba w bagażniku tam musisz szukać przyczyny...może być tak że wogole go nie masz.przestało grać czy nie gra od kąd kupiłeś?
-
Abs i hamulec ręczny świecące się kontrolki
musisz ustawić odległości na czujnikach ABS.przy większej prędkości pojawia się przekłamanie dlatego się zapala kontrolka.po zgaszeniu zapewne gaśnie?
-
oferta OC
na porównywarce miałem najtaniej link4 440zł podszedłem do punktu gdzie babka ma wszystkie ubezpieczenia w kupie i w link 4 mam 380zł-warunki:kierowca powyżej 25 roku życia,5 lat bezszkodowej jazdy.. silnik 1.6
-
car audio tanim kosztem
z tyłu są 16 ja mam taki zestaw nokii i dołożyłem suba bo za słabo mi grało w aucie
-
Czy ten Soniak wart jest mego zainteresowania?
tu jest chyba problem w tym że nie masz suba z tyłu.przednie głośniki są podłączone do radia a tył pod suba....napisz na forum że kupisz taki na pewno się ktoś odezwie. ja napisałem i kupiłem za 30zł nokie i adapter phonocar za 60zł i wszystko działa....oczywiście po subie nie oczekuj że to jakoś super będzie grało ja dodatkowo podłączyłem innego suba z wzmacniaczem
-
Błąd ABS, Air Bag i (o) czyli chyba klocki-hamulce?
jeśli chodzi o air bag to najczęściej jest przyczyną kostka pod siedzeniem.musisz się podłączyć kompem inaczenej nic nie zrobisz
-
Sprezarka klimatyzacji POMOCY !
Dzieki.filmik juz widzialem ,ale nadal nie wiem co to za śruba nakrętką bym cie poratował bo akurat mam ale z śrubą....możesz zmierzyć skok gwintu i taką dopasować
-
A4 B5 Gleba - obniżenie samochodu
powinieneś chyba napisać tam gdzie zawieszenie a nie klimatyzacja...
-
Sprezarka klimatyzacji POMOCY !
wiem że ja sprzęgła są przykręcane nakrętką to stosuje się podkładki wysokości od 0,2 do 1mm w zależności do wysokości wałka tu masz fajny filmik na temat naprawy sprężarek może ci się przyda.
-
Otwieranie auta z pilota nie działa
tu masz chyba wszystko o adaptacji kluczyków poczytaj na pewno coś ciekawego i pomocnego tam znajdziesz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/
-
Problem z pompa centralnego zamka.
w boczku w bagażniku masz pompke centralnego -wyciągnij i zobacz na spodzie jest napisane jaki to numer
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
ja mam ronale 17"8j et 35 225/45 i z nadkolem jest na równo.wydaje mi się że z tyłu się zmieścisz ale z przodu nie jestem pewien czy nie będzie obcierać podczas skręcania ale może ktoś się wypowie kto bardziej się zna
-
Popękany elektromagnes
jak wszystko na wierzchu to ja bym od razu zrobił.zaraz zrobi się gorąco i znając szczęście wtedy się rozsypie
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
a nie lepiej poszukać na forum??wszystko jest opisane krok po kroku http://a4-klub.pl/index.php?/topic/43965-all-b5-podlaczenie-sterownika-centralnego-zamka-opis-i-zdjecia/
-
Demontaż panelu elektrycznych szyb z drzwi kierowcy
musisz zdjąć plastik z rączki i tam masz śrubę dodatkowo na górze po bokach po jednej śrubce z każdej strony i podnosisz wszytko do góry.cięgno od klamki odpinasz i kostki od przewodów i można wymieniać
-
Klima chłodzi ale słabo... co jest?
u mnie po czyszczeniu i dobiciu klimy chyba 650g nie jestem pewien...klimiarz wkładał termometr w środkową kratke-ustawienie LO zakres na 4 i temperatura 3,4C. mówił że sprężarka w bardzo dobrym stanie.....sprawdź u siebie jaka jest temp. chłodzenia może już kompresor się kończy
-
Klima chłodzi ale słabo... co jest?
ja nie mówię o nabiciu 10 bar.miałem nabite do 3 w celu sprawdzenia
-
Jakie felgi do A4 B5 kombi 99r
prześlij mi na PW maila to wyśle ci fotki
-
proszę o pomoc ogarnietych,, dystanse "
jak złożysz 20mm to będą jeszcze delikatnie schowne.wręcz tak w sam raz ja mam 8"et35 i jest na równo.dokładając dystans 20 mm wyjdzie ci et 36 ale masz trochę węższe felgi
-
A4 B5 Alufelgi Audi Speedline 17"
a jaka szerokość felgi??ja bym dołożył jeszcze dystans bo będą bardzo schowane.ja mam 17"8J szer i et35 i jest ładnie na równo z błotnikiem
-
a4 b6 18" felgi
na równo z błotnikiem
-
Ładny wzór felg 16'
nie do końca zło konieczne ja nie zauważyłem różnicy pomiędzy 16 a 17 więc radził bym ci 17 hehe ale z tych trzech co wrzuciłeś wdg mnie ORYGINALNE FELGI AUDI TT 16'' 5x112 8J0 SUPERSTAN (5405562715) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
-
Klima chłodzi ale słabo... co jest?
ja niby nie miałem wycieku a na klimie jeździłem 2tyg....podjechałem do kolesia co mi nabijał stwierdził brak odczynnika.nabił ciśnienie azotem i podjechałem następnego dnia i stwierdził spadek ciśnienia.nabicie barwnikiem i delikatny wyciek z czujnika na osuszaczu.przyznał że jego wina i nie płaciłem drugi raz.