-
Problem z pompa centralnego zamka.
Napisałem w pierwszym poście, że jej nie ma Poradnik przeczytałem ale mam sprzeczne informacje dlatego chce się upewnić.
-
Problem z pompa centralnego zamka.
Na prawym plastiku przy desce rozdzielczej jest napisane "8L0 862 257 E" czyli taka pompka??
-
Problem z pompa centralnego zamka.
To akurat wiem ale do jakiej pompki będzie pasował ?
-
Problem z pompa centralnego zamka.
4D0 837 231 to mi pisze na kluczyku i nie bardzo wiem co dalej.
-
Problem z pompa centralnego zamka.
Czyli rozebrać kluczyk i w nim pod naklejką sprawdze jaką pompke mam kupić?
-
Problem z pompa centralnego zamka.
Witam. Kupiłem niedawno Audi A4 B5 1998r sedan 1.8. Okazało się, że nie ma w nim pompy od centralnego (nie działają też szyby elektryczne przód). Szukam po necie ale nie wiem jaką pompke mam kupić. Mam na kluczyku przyciski do otwierania i zamykania. W miejscu gdzie ma być pompa jest dwa węże i 3 kable z kostkami. Pomoże ktoś?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema, mam na imię Łukasz, jestes z Jarosławia na podkarpaciu. Właśnie kupiłem Audi A4 B5 1.8 1998r.
suharex
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta