Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie gra tył Nokia system pomoc


mks1948

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam system nokia i bodajże 6 głośników 4 przód 2 tył tylnie mi nie graja mam przejściówkę ale nadal nie gra. Sprawdzałem czy aby przypadkiem nie mam atrap z tyłu i nie mam kabel wszystko idzie tylko problem w tym że ten kabel chyba nie dochodzi do radia , czy może być taki przypadek ? Mam jedną końcówke co sie powinna składać z 3 części żółta niebieska i zielona (chyba) ja mam tylko 2 czy cos to oznacza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał taki sam problem. Po wymianie uszkodzonego wzmacniacza ktory znajduje sie w subwooferze w tylnym boczku głośniki zaczęły grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel dochodzi do suba w bagażniku tam musisz szukać przyczyny...może być tak że wogole go nie masz.przestało grać czy nie gra od kąd kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód był ojca ja go teraz przejęłem nie wiem czy kiedys grały teraz nie graja a kable idą. Sub w bagażniku noki , czy jeżeli byłby popsuty a mam własny wzmacniacz i tube to mógłbym głośniki podłączyc pod mój wzmak ? Czy jak to jest ?

93cxzflx.jpg

vy2kbojt.jpg

pwn9rpph.jpg

fg96ibaj.jpg

@up proszę o szybką pomoc

Dzisiaj sprawdziłem co siedzi w boczku w bagażniku mam nokia aktiv suboofer 4x20 wat sprawdziłem to i tam nic ciekawego. Głośnik i mała kostka to chyba ten subofer. O ile dobrze patrzyłem to nie znalazłem tam przewodów od tylnych głośników czy może to być przyczyną ? Czy przewody od tylnych głośnikó mogą byc nie doprowadzone ? Czy moge tylne głośniki podłączyć do radia ?

og9kuzkb.jpg

lo396pw7.jpg

]

pthwodtm.jpg

Edytowane przez mks1948
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ten subwoofer? Pisałem wcześniej ze może być uszkodzony wzmacniacz. Powinno być słychać charakterystyczne pstrykniecie podczas włączania radia no chyba że kabel sterujacy wzmacniaczem nie jest podlaczony przy radiu. Jak nie ogarniasz tematu to oddaj do kogoś kto to obczai w kilka minut.

Edytowane przez machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dalej nie to , chyba mi sie zdaje ze tylne głośniki nie dochodza do przedniej wiązki kabli foto niżej , może jeszcze jakies pomysły ?

mczuqytq.jpg

Ten biały kabel to wyciagnąłem z wtyczki dziwnej która wychodziła od czarnej kostki

mz84jd2h.jpg

fowkg4fv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całkiem inne kolory może dlatego że mam wersje przed liftową , i nie mam tej niebieskiej kostki , również ten mój biały kabel wychodzi z czarnej kostki czy aby na pewno z tamtąd powinien wychodzić ? Ale to wychodzi na to że ten kabel i tak nigdzie nie idze bo u mnie w czerwonym koszyczku nie dochodzi do tego miejsca żaden kabel z którym by sie łączył

Edytowane przez mks1948
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...