Treść opublikowana przez MŁODZIAN
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
czyli powinien się szybciej nagrzewać?więc mnie też chyba czeka kolejna wymiana termostatu:( a od zawsze tak masz czy dopiero od niedawna?daj znać bo zaczęło mnie to trochę ciekawić..
-
Światła
wymiana żarówek może pomóc ale na pewno jak są uszkodzone odbłyśniki czy porysowane reflektory to nie uzyskasz żądanego efektu ja zamontowałem u siebie philips x-treme vision + 130% i jest lepiej ale czeka mnie jeszcze polerowanie lamp
-
temperatura na desce
termostat się otwiera ale nie domyka do końca dlatego temperatura utrzymuję się w granicach 60 C
-
Szybkość nagrzewania silnika 1.6 do 90* C
siema ja wymieniałem termostat jakieś 2 miesiące temu bo był cały czas otwarty. mi średnio potrzebuje 4 do 7 km aby się rozgrzać do pełnych 90 C więc chyba tak poprostu mają te silniki trzeba spuszczać płyn bo nawet jakbyś poszedł na łatwiznę i odkręcił sam kruciec od termostatu to zleci jakieś 3 litry płynu
-
Wymiana kompresora na używany
nie lepiej dać to do kogoś kto się zajmuję naprawą klimatyzacji?nie biorą dużo a sprawdzi przy okazji czy nie masz jakichś nieszczelności a na pewno trzeba ją odgrzybić... kupując sprężarkę sprawdź czy dobrze obraca się koło czy nie ma luzu czy przeskoków podczas obracania oleju nie trzeba wymieniać podczas odkręcania nie musisz wymieniać o-ringów ale i tak musisz sprawdzić czy nie masz wycieków-więc musisz jechać do jakiegoś fachowca jak będzie ci sprawdzał to niech nie nabija ci odczynnikiem tylko ciśnieniem i umówcie się na następny dzień żeby sprawdzić czy go nie ubyło z układu pozdrawiam
-
{A4-B5 Avant 1999r} Wymiana żarowek h7 mijania }
zostań przy takich jak masz.jak założysz mocniejsze wypalą ci się odbłyśniki i będziesz musiał całe lampy wymieniać
-
Odklejająca się podsufitka w Audi A4 B6
ja prałem w poprzednim samochodzie bo poprzedni właściciel palił sobie podczas jazdy więc podsufitka z kremowej zrobiła się żółta .przejeździłem prawie 5 lat i nic się nie stało więc warto być dobrej myśli może akurat nic nie stanie
-
przepisanie OC
ja po kupnie nawet nie zgłaszałem do ubezpieczalni bo była opłacona na kolejne 8 miesięcy.co najwyżej przy przepisaniu może być jakaś dopłata ale nie koniecznie sądząc po wieku
-
Problem z obrotami - film
ja miałem podobny przypadek tylko że w maździe a powodem był niski stan płynu chłodniczego, może to nie to ale warto sprawdzić
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
witam posiadałem u siebie żarówki Tungsram ale na próbę chciałem spróbować czegoś innego i kupiłem Philips X-treme Vision +130% i na pewno świecą lepiej tylko że nie wiem jak długo jeździły poprzednie i mogły się trochę wypalić
-
Zapowietrzone hamulce?
dopiero udało mi się skontaktować z kumplem przyczyną była zapowietrzona pompa ABS-u
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Zapowietrzone hamulce?
Moj kumpel miał taką samą sytuacje w a3 dopiero jak podpompował hamulce zaczynały działać tez kilku krotnie odpowiedział układ i nic nie dawało dopiero jak mechanik mu to zrobił wszystko wróciło do normy
-
chropowaty kokpit ? jakaś specjalna wersja ? :D
Jakby nie patrzeć trochę oryginalne wnętrze wydaje mi się ze jedyne takie heh tez z chęcią zobaczę jak to wygląda w całości
-
[B5 Avant AHU]
skoro długo pracuje to jest napewno jakaś nieszczelność w układzie i wtedy pojawia się błąd o ile dobrze pamiętam 1366 1367 wyłączenie centralnego zamka/zamknięty przy wypadku sprawdź nieszczelność i wszystko będzie działało
-
problem z centralnym zamkiem
ja kleiłem loctite i przejechałem papierem wodnym i działał bez problemu
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
wpisałem w google po kupnie samochodu i jak by to powiedzieć było na pierwszym miejscu hehe poczytałem wszystko przejrzyste i już dalej nie szukałem
-
Ceny paliwa marzec 2026
POLKOWICE DOLNY ŚLĄSK ORLEN , SHEL PB 95-4,27 ON-4,26 LPG-2,27
-
Pompka centralnego zamka
nieszczelność albo uszkodzony wirnik w pompce sprawdź sobie.z pompką 10 min roboty żeby mieć wirnik na wierzchu
-
problem z centralnym zamkiem
można kupić sam kompresorek na pewno wyjdzie taniej jak pompka ja osobiście kleiłem to klejem ala kropelka tylko z wyższej półki i szlifowałem wodnym papierem i wszystko działało tylko musisz sprawdzić czy nie wytarły ci się ząbki w tym elemencie na którym jest osadzony wirnik.a elementy rozsypały mi się identycznie tylko dodatkowo jedna z łopatek pękła w połowie
-
Wybór felg 17"
obie ładne ale AVUS lepiej wygląda na samochodzie
-
{A4-B5 Avant 1999r} Wymiana żarowek h7 mijania }
jedna z lamp jest na wierzchu więc nie będziesz miał problemu a przy drugiej musisz wykręcić śrubę torxową żeby podnieść filtr do góry i po spawie
-
Wymiana oleju
Ja mam zalany Mobil 10w40 bo na takim kupiłem i na taki też wymieniłem ale przy następnej wymianie przechodzę na motul 5w40 bo jest bardzo chwalony przez użytkowników
-
Wymiana szyby z ubezppieczenia AutoSzyby.
na pewno tak jest nie powinno cie obchodzić że oni mają burdel u siebie. jeżeli w ciągu 14 dni nie odwołali się od tej sprawy ich problem a ty żądaj gotówki
-
Filtrgazu
ja zawsze wymieniałem co 10 tyś.nawet jest tak napisane w instr.