Treść opublikowana przez MŁODZIAN
-
sprawdzenie termostatu i czujników g62 i g2 vcdesem
a nie dogrzewa ci? zawsze możesz sprawdzić na zasadzie kontroli temperatury węży
-
Moja lekko agresywna a4 po remoncie
fajny projekt bezawaryjności!!!
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
a sprawdzałeś korek oleju od wewnątrz czy nie ma białego osadu?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Bardzo słabe światła przednie , krótkie
też mnie to ciekawi więc jak byś mógł napisać to też bym ją przeczyścił...ostatnio kupiłem żarówki philips x-trame vision za 90zł a efekt świecenia i tak marny trzeba halogenem doświetlać drogę
-
Ciekawy motyw
no tak jak ubezpieczalnia funduje to można modzić
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Niestety po 1lifcie już nie ma żarówek tylko są diody smd ale efekt może być też bdb jak się nie spróbuje to się nie zobaczy jak widzę efekt to tylko czekam aż się troche cieplej zrobi i bedę działał w tym temacie
-
Wypadek nie z mojej winy
możesz próbować w sumie nie zaszkodzi.najlepiej jak byś przedstawił jakieś faktury rachunki żeby podnieść wartość pojazdu.Są też ludzie którzy zajmują się takimi rzeczami..
-
odszkodowanie po kolizji
pamiętaj że jeżeli kolizja nie jest z twojej winy to nie powinieneś czuć się pokrzywdzony w tej sytuacji!oddawaj samochód do aso a w końcu się nauczą żeby nie kroić każdego jak popadnie.ja miałem trzy kolizję nie z mojej winy a rzeczoznawcy byli o tyle spoko że starali się naciągnąć żebym nie czuł się pokrzywdzony w takiej sytuacji.porostu miałem więcej szczęścia od ciebie.Pamiętaj że aso zrobi ci wszystko porządnie a jak coś spieprzą to ich obowiązkiem jest to porawić a z prywaciarzami bywa różnie pozdrawiam i życzę powodzenia
-
Ciekawy motyw
nawet jak w aso będzie robione to już raz zarobione przecież hehe
-
Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
a właśnie się zastanawiałem jak to przerobić faktycznie wygląda to bardzo pozytywnie i myślę że w najbliższym czasie też zrobię coś takiego
-
Uszczelka drzwi
nie ma co się przejmować,u mnie to samo po myciu samochodu.a szum słychać już od ok 100km/h
-
problem z pompką centralnego zamka
pierwszym problemem był wirnik który udało mi się naprawić i centralny działał tylko nie dało rady otworzyć tylnej klapy.zauważyłem że pompka zbyt długo pracuję bo gwiazdka na której jest zamontowany wirnik była wytarta więc pojawił się błąd 1367,1368 czyli otwarty przy wypadku,brak osprzętu.po kolejnym rozebraniu pompki w celu sprawdzenia zauważyłem że zetknęły się przewody i płytka niestety czarna:(oczywiście była tam robiona już jakaś rzeźba... na szczęście udało mi się dostać taką pompkę tylko trochę kosztowała bo 300zł w tej działały oba wyjścia więc przrobiłem wężyki i wszystko w końcu wszystko ok pozdrawiam
-
Ciekawy motyw
ja miałem ogólnie trzy kolizje i żadna z mojej winy. za każdym razem był rzeczoznawca i za każdym razem podpinał rzeczy które nie były po kolizji.dokładniej mówiąc "i tak ja nie płacę a panu się przyda"ja bym się trzymał wersji przed kolizją nic nie było:)
-
nie da sie otworzyć klapy tylnej w avant fl przyciskiem
jeżeli nie pomoże możesz mieć coś z pompką centralnego zamka.jeżeli długo pracuje czyli jest jakaś nieszczelność wywala błąd 1366,1367 przerabiałem taki problem i też się nie otwierała
-
Opinie o skórzanej tapicerce
poprzedni mój samochód posiadał skórzane siedzenia,według mnie więcej wad jak zalet.wiadomo jak się coś wyleje jest łatwe do usunięcia ale jak przychodziła temperatura powyżej 30 stopni była masakra.fakt wygląda ładnie ale stwierdziłem że nigdy więcej nie kupie samochodu ze skórami wiadomo każdy ma swój gust.
-
Nie działający centralny zamek.
miałem podobną sytuację zgadałem się z kolesiem zamieniłem pompki i wszystko wróciło do normy po przekręceniu kluczyka jednak było słychać jedno cyknięcie z pompki i na tym się kończyło,czyli wirnik się nie załączał mieszkam nie daleko bo w polkowicach tyko że mam inny rodzaj pompki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
[ADP] Tempertura nie osiąga 90 stopni
na pewno termostat. miałem taką sytuację że wymieniłem termostat bo temperatura była w granicach 60st. i po wymianie taka sama sytuacja.zrób tak jak podpowiada ci kejsi to na 100% wina wadliwego termostatu pozdrawiam
-
problem z pompką centralnego zamka
witam dużo jest pisane odnośnie pompek centralnego zamka ale nie doczytałem nigdzie odpowiedzi... problem jest taki że padła mi pompka centralnego zamka 8D0.862.257 C a nie mogę dostać takiej samej czy mogę ją zastąpić inną? następne pytanie czy to oby na pewno jest oryginalna ponieważ ma ona dwa wyjścia na wężyki a przewód mam tylko jeden do całego układu czy to możliwe że tak było montowane fabrycznie? pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc
-
Spalanie w 1.6
co najlepsze mam znajomego z audi A4 silnikiem 2.4 i ma takie samo spalanie...
-
Spalanie w 1.6
moim zdaniem dużo jest zależne od stacji na jakiej tankujemy.Od niedawna jestem posiadaczem audi z silnikiem 1.6 i nie spodziewałem się że tak mały silnik ma takie spalanie. przykładowo na jednej stacji po zatankowaniu benzyny za 50zł zawsze robiłem 80km tylko i wyłącznie miasto,ale któregoś razu zmieniłem stację i za tą samą kwote bite 100km więc to duża różnica moim zdaniem... pozdrawiam