Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelka drzwi


eXik

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... jeśli po myciu auta na progu jest sporo wody to znak, że uszczelka drzwi jest do wymiany?? Po myciu auta ostatnio na myjni zobaczylem sporo wody na progu od strony kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na progu ale bardziej po wewnętrznej stronie auta? Zaraz przy wykładzinie? Bo na zewnątrz to normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kolego pod wycieraczkami w całym aucie........może poszła woda pod uszczelką kompa.....albo tam gdzieś syf jest i woda stoi......oby nie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie się spodziewałem :P

To normalne bo drzwi są lekko nad progiem i woda tam normalnie się zlewa z góry.

Od tego jest uszczelka żeby woda nie zaciekała do środka.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okeej :) a jak najlatwiej sprawdzić czy uszczelka drzwi jest do wymiany? wieje mi jak jade autem szybkiej własnie po prawej stronie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek trzeba dobrze ustawić drzwi i ramkę, jak to nie pomoże to wtedy kombinować z uszczelkami.

To jest praktycznie u każdego że szumi, ale z reguły są lekko opadnięte drzwi i to przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są opadniete bo wymieniałem zawias juz troche czasu temu. Nawet jak zamykam drzwi to od strony pasażera jest inny dzwięk, niz u kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo z szumieniem od 100km/h zaczyna wku...rzać, słychać u góry z tyłu drzwi przednich prawych i lewych. Właśnie zacząłem szukać co z tym zrobić, znalazłem, żeby wyregulować ramkę w drzwiach zaznaczonymi śrubami, bo nie dochodzi do uszczelki.

Mógłby ktoś to potwierdzić?

10ada719e7f8ba1em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się kolego bawiłem tą ramką i wiele nie pomogło, praktycznie nic. U mnie mnie słychać szum w drzwiach od strony kierowcy w lewym górnym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak u mnie, to samo miejsce. Jak nie ramka to co, regulacja całych drzwi, uszczelki wymienić? Ja i tak najpierw spróbuję z tą ramką, bo kilka osób pisało, że pomagało, a wydaje mi się to mniej skomplikowane, bo za całe drzwi to nawet nie wiem jak się zabrać, a uszczelki wyglądają na dobre....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...