Treść opublikowana przez MŁODZIAN
-
Zagieta rurka klimy.
jak masz małą ilość odczynnika to osłabi się klima.jak miałem 400g to temp z nawiewu miałem 7,3C a po nabiciu 750g 3,1C
-
na jaki kolor zaciski
ja u siebie na dniach daje czerwony niby oklepany ale mi się podoba
-
Jakie opony na felgi 17" przy zawieszeniu 1BE
ja mam 8j i szerokość 235 więc śmiało możesz założyć 215.a czemu chcesz podnieść profil? powiem ci że myślałem że będzie bardzo sztywno na 45 ale jest ok
-
pompka centralnego
ja miałem taką sytuację i niedługo potem rozsypał się wirnik w pompce.może być uszkodzona łopatka i nie uzyskuje odpowiedniego ciśnienia
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
musisz chyba odłączyć ten adapter który był podłączony pod niefabryczne radio
-
Tylne głosniki Pomocy
może ktoś kombinował coś z ori przewodami i podłączał na krótko tylne głośniki tu masz dobry wątek poświęcony nie oryginalnemu radiu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70263-all-b5-wymiana-radia-na-niefabryczne/
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B5
225 lub 215 po co ci szersze?guma za bardzo będzie wystawać za felge
-
Tylne głosniki Pomocy
może przewodu remote z adaptera nie podłączyłeś? wcześniej miałeś orygialne radio?jak zmieniłeś na biedronkowe to musisz kupić adapter do radia
-
Pytanie o sprzęgło
nie przejmuj się też się tym martwiłem po kupnie samochodu ale do tej pory jest tak samo a mam swoją ponad pół roku i nic się nie dzieje
-
Nie zalacza sie klima po zimie
ja miałem jakiś najprawdopodobniej wyciek i żeby nie płacić za nabicie 2 razy koleś nabił mi zwykłym ciśnieniem,podjechałem po 2 dniach i miałem jakiś ubytek. okazało się że to z czujnika na osuszaczu znowu nabił ciśnienie i po 2 dniach nabił dopiero całą klime i w sumie jeden koszt
-
Jak naprawić pourywane mocowania rolety AVANT b5
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/261829-rezanie-zaczepow-rolety-bagaznika/?hl=%2Bzaczepy+%2Brolety tu masz fajnie wszystko pokazane i opisane tam też ktoś właśnie tak robił tylko do tego wypełnić sylikonem i wygląda dobrze a co najważniejsze roleta się trzyma
-
demontaż panelu klapy bagażnika (audi a4 b5 avant)
uważaj na rogach gdzie są zaczepy bo ja szarpnąłem i właśnie tam pękło.najlepiej właśnie podważać
-
Jak otworzyć pokrywę silnika po kolizji
rzeczoznawca i tak będzie otwierał maskę on notuje jakie elementy masz uszkodzone
-
sprzęgło klimatyzacji Audi A4 B5
jakąś dobierz tylko nie pamiętam na jaki moment ma być dokręcona
-
sprzęgło klimatyzacji Audi A4 B5
dystans to nic innego jak podkładka one mają różnice od 0,4 do 1mm grubości
-
Blotnik-ratować czy szukać używki.
kup jakiś w dobrym stanie bo to dość poważnie już wygląda,popatrz mniej więcej na rok nie powinno być różnicy.ja miałem podobną sytuację w poprzednim samochodzie i jak kupiłem błotnik od samochodu 2 lata młodszego było ok
-
nagłośnienie w avancie
możecie mnie oświecić? jak mam takie radio to muszę kupić taki adapter żeby aktywować tył?
-
Kompresor się nie załącza
wyciągnięcie odczynnika i sprawdzenie próżni tyle zajmuje bo sprawdza po czasie czy wartość próżni nie spadła a nabicie to jest moment więc się nie zastanawiaj tylko ciesz zimnym powietrzem
-
spory szum w trakcie jazdy
około 100km/h
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
jest powiązana z elektrycznymi szybami bo jak zjarała mi się płytka w pompce to szyby elektr.nie działały
-
Żarówki Osram Żarówki Osram H4 Cool Blue Hyper White 5000K czy zwykłe?
nie kupuj tych imitujących ksenon bo w deszczową pogodę będziesz narzekał na brak świateł.no ale twój wybór ja mam philips x-treme vision +130% i są naprawde dobre
-
Dołożenie zamykania centralnego zamka z oryginalnego pilota
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/228205-dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka/ tu masz wszystko tylko zerknij jaki masz model pompki i zobaczysz czy można to zrobić oryginalnie
-
witam. wie ktos moze gdzie znajde termostat w audi a4 b5 1.8. Gdzie go szukac?
nie trzeba tylko klucz na przedłużce sobie weź i odkręcisz bez problemu
-
nagłośnienie w avancie
możemy się dogadać żeby podłączyć pod nie fabryczne radio to dodatkowo muszę kupić przejściówkę do radia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam sąsiada