Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mr435

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jestem przed wymianą oleju jaki wybrać PENTOSIN CVT1 czy FEBI BILSTEIN CVT G 052 180 A2 który lepszy nie będe płacił w ASO po 100
  2. mr435 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam dziwne objawy w moim audi przy gaszeniu auta delikatnie nim telepnie na netutralu pracuje równo czy to możebyć dwumasa na wykonczeniu
  3. jaki mam kod i gdzie mam wpisać nowy jak probuje wejsc na kanał 19 do9 jest ok pozniej wyłacza się vag moje audi to A4 B6 2003 rok 130 km s line silnik AVF
  4. chyba musze sprawdzic poziom oleju skrzynia to multitronic sorki w opisie
  5. mam audi a4 b6 2003r 19 tdi ostatnio nie mogłem wyjechac z garażu zwiekszałem obroty a auto stało w miejscu co prawda pod stromy wyjazd gdzie szukać przyczyny
  6. Witam jakie były kolory kierownic czteroramiennych w audi b6 czarny i jakie jeszcze
  7. Witam czy dużo jest przerabiania i jak to zrobić mam fotele grzane a wymienic chce na grzane z pompowanymi lędzwiami moje auto audi a4 b6 rok 2003 s line
  8. dzięki bardzo pozdrawiam
  9. jakie czynnosci musze wykonac Adres 17 - Instruments
  10. chyba tarcza jest gdzies zapieczona dzieki za odpowiedzi
  11. u mnie nie chce zejść robiłem hamulce w innych autach i nie miałem problemu
  12. jażmo odrecone zacisk wisi ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- tylko niewiem czy trzyma bo zapieczone czy trzyma sruba piasty
  13. Witam mam pytanie jaka tarcza pasuje do audi a4 b6 280 mm czy 288mm i jeszcze jedno żeby zdjąc tarcze hamulcową trzeba odkręcać srube o piasty ?bo zdjełem zaciski i niechce zejść
  14. u mnie nie widać żadnej dokładki na dole jak w innych b6 może model 2004 jest z całości
  15. Witam potrzebuje z etki zdjęcie zderzaka. Aviva nakazała mi spawać uszkodzony zderzak .czy zderzak jest z dwóch częsci dolnej i górnej ,moje audi s line rok 2003 model 2004 niema na dole widocznej czarnej dokładki jest cały czarny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.