Treść opublikowana przez mr435
-
jaki olej lepszy
Jestem przed wymianą oleju jaki wybrać PENTOSIN CVT1 czy FEBI BILSTEIN CVT G 052 180 A2 który lepszy nie będe płacił w ASO po 100
- Dwumasa
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jaki mam kod i gdzie mam wpisać nowy jak probuje wejsc na kanał 19 do9 jest ok pozniej wyłacza się vag moje audi to A4 B6 2003 rok 130 km s line silnik AVF
-
Tiptronc coś się dzieje nie moglem wyjechac z garazu
chyba musze sprawdzic poziom oleju skrzynia to multitronic sorki w opisie
-
Tiptronc coś się dzieje nie moglem wyjechac z garazu
mam audi a4 b6 2003r 19 tdi ostatnio nie mogłem wyjechac z garażu zwiekszałem obroty a auto stało w miejscu co prawda pod stromy wyjazd gdzie szukać przyczyny
-
Jakie były kolory kierownicy audi a4 b6
Witam jakie były kolory kierownic czteroramiennych w audi b6 czarny i jakie jeszcze
-
Fotele z pompowanymi lędzwiami do b6
Witam czy dużo jest przerabiania i jak to zrobić mam fotele grzane a wymienic chce na grzane z pompowanymi lędzwiami moje auto audi a4 b6 rok 2003 s line
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
dzięki bardzo pozdrawiam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
jakie czynnosci musze wykonac Adres 17 - Instruments
-
jaka tarcza hamulcowa pasuje 280mm czy 288
chyba tarcza jest gdzies zapieczona dzieki za odpowiedzi
-
jaka tarcza hamulcowa pasuje 280mm czy 288
u mnie nie chce zejść robiłem hamulce w innych autach i nie miałem problemu
-
jaka tarcza hamulcowa pasuje 280mm czy 288
jażmo odrecone zacisk wisi ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:07 ---------- tylko niewiem czy trzyma bo zapieczone czy trzyma sruba piasty
-
jaka tarcza hamulcowa pasuje 280mm czy 288
Witam mam pytanie jaka tarcza pasuje do audi a4 b6 280 mm czy 288mm i jeszcze jedno żeby zdjąc tarcze hamulcową trzeba odkręcać srube o piasty ?bo zdjełem zaciski i niechce zejść
-
Zderzak s line do b6 dla ubezpieczyciela
u mnie nie widać żadnej dokładki na dole jak w innych b6 może model 2004 jest z całości
-
Zderzak s line do b6 dla ubezpieczyciela
Witam potrzebuje z etki zdjęcie zderzaka. Aviva nakazała mi spawać uszkodzony zderzak .czy zderzak jest z dwóch częsci dolnej i górnej ,moje audi s line rok 2003 model 2004 niema na dole widocznej czarnej dokładki jest cały czarny
- Wąż turbiny audi a4 130km
-
Wąż turbiny audi a4 130km
Szukam nr cze ści weża turbiny tego gumowego co wchodzi do turbiny z metalowym kołnierzem silnik AVF 130KM rok 2003
-
Jaki nr manetki z fis do sedan a4 b6
Witam szukam symbolu manetki z fis em do sedana sline z 2003r
-
Jak zdjac zderzak przedni w b 6 s line
Dzięki pewnie pod halogenami sa jakies sruby na filmiku zasłaniał
-
Jak zdjac zderzak przedni w b 6 s line
Jak zdjac zderzak w s line b6 odkreciłem po trzy sruby pod nadkolami ale gdzies trzyma z przodu
-
Drżenie przy przyspieszaniu
drżenie jest słyszalne z prawej strony
-
S line czy takie same czesci nadwozia
Mam pytanie rzeczoznawca z firmy ubezpieczeniwej po stluczce w kosztorysie nie zaznaczył ze to model s line czy czesci karoseri sa takie same jak w zwykłym modelu b6 chodzi o maske zderzak grile reflektor
-
Drżenie przy przyspieszaniu
Dziwne objawy na zimnym silniku jak dodaje gazu jakies dziwne drżenie i gdy puszczam gaz to samo jak autko sie rozgżeje lub na dworzu jest ciepło objawów niema czy to może byc poduszka silnika lub skrzyni
-
Jak otworzyć pokrywę silnika po kolizji
Klient cofałi i uderzyl w przod mojego audi wgnieciny gorny gril chyba uszkodzona maska pod grilem nie idzie otworzyc maski jest jakis sposob czy trzeba rozwalic grila
-
Jak zdemontować uchwyt na telefon?
Dzięki bardzo