Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slavo0505

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. slavo0505 opublikował(a) temat w 1.8T
    czesc, ostatnio przy otwartej szybie usłyszałem taki dźwięk , miał z was ktoś coś podobnego lub może podpowiedzieć co to może być... nagranie robione w bramie dla lepszego posluchu... na zimnym i na ciepłym to samo 20210110_080012.mp4
  2. patrze troche na cene ale jak ma to wytrzymac to wole dołożyć i miec spokój , a moze cos z Mayle bo moge miec w dobrej cenie... musze zobaczyc jak to sie ma do Lema
  3. ... ja ostatnio po opiniach znajomego wymieniłem całą prawą strone na SKV i co,,,, po 2 tyś góra już puka, nie wiem czy tak trafiłem ale jestem baaardzo zdziwiony. teraz zastanawiam się nad MS bo sporo osób sobie chwali i cena dobra..
  4. Panowie a miał może ktoś do czynienia z tarczami hella?? bo mam opcje kupna za ok 300 kpl i nie wiem czy się zdecydować... jazda raczej normalna, czasem tylko gdzieś pociągne do czerwonego...
  5. Witam też mam problemy z szarpaniem ale jakoś powyżej 3500 czasem od 4000, patrzyłem na gazie i na PB też szarpie, ale na PB jakby pózniej od ok 4700. Podłączyłem vcds-a i wypadły mi dwa błędy 17965-przekroczona granica regulacji - Sporadyczny i 16487- miernik masy powietrza sygnał za duży - Sporadyczny czy przepływka pada?? czy N75?
  6. chamowałeś ja ? czujesz dużą róznice po modach?? kierunek prac BDB... ... ile takie turbo teraz się ceni...?
  7. ok dzieki spr przy okazji bo czasem mam chwilowe przerywanie i to bedzie pewnie przeplywka.. dzieki jeszcze raz☺
  8. Witam dopiero teraz się uporałem z logami... wygląda to następująco http://vaglog.pl/log_227065.html http://vaglog.pl/log_227066.html http://vaglog.pl/log_227067.html a tu z drugiego podejścia http://vaglog.pl/log_227064.html http://vaglog.pl/log_227063.html http://vaglog.pl/log_227062.html
  9. ok spróbuje poszukac u kogos na podmianke jak cos wyjdzie to dam znac ... dziś w końcu dobrałem się do n 75, niestety nie porobiłem zdjęć bo szybko szybko, okazało się ze po "rozebraniu" ten mały tłoczek jak i środek był cały pordzewiały. przeczyścłem cały papierem i WD, lekko popsikałem smarem i skleiłem super glue. wcześniej miałem drugą kostke do podpięcia ale gdzieś się zagubiła teraz jedynie co spr to igłą w jeden z krótszych pionowo do tłoczka naciskałem lekko i jednocześnie dmuchałem w drugi, teraz dobrze leci powietrze przez dłuższy koniec po wciśnięciu z góry jak myślicie czy tak powinno być czy tak działa sprawny 75 bo nie mam u kogo spr i od kogo podmienić powinienem coś odczuć po takiej "naprawie" ???
  10. ile kosztuje takie spr cisnienia w układzie??
  11. panowie co powiecie o klockach Remsa do 1.8T ?? 99' mam do wymiany cały przód i się zastanawiam nad tymi klockami bo tarcze to wezme TRW ....
  12. slavo0505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to d*pa bo w niedziele nie noge
  13. slavo0505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to czekam na konkretną godz bo 18 mi pasuje....
  14. slavo0505 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o której myślićie się spotkać/?? ja mógłbym w piątek
  15. a więc tak, dziś byłem u klimiarza i zrobił mi czyszczenie układu i osuszacza co powiem ze poprawiło troche "chłód" z kratek. jednak wydaje mi się ze jeszcze to nie jest to, spr w sprinterze u koleżki i wydaje mi się ze tam troche lepiej chłodzi. teraz wszystko chodzi jest czynnik, spręzarka sprawna i oczyszczony układ czy może być coś jeszcze?? czy może być wina chłodnicy? jeszcze zobacze jak działa u kolegi ale.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.