Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż panelu elektrycznych szyb z drzwi kierowcy


juniorex321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje wymienić panel z drzwi kierowcy, który zawiera przełączniki szyb elektrycznych (taki jak na zdjęciu). Nie znalazłem na forum, więc wolałem napisać nowy temat, bo może w przyszłości komuś się przyda.

Otóż:

Czy ktoś posiada instrukcję wymiany tego panelu/przełącznika albo chociaż instrukcję jak gdzie są mocowania śrub w boczku drzwi kierowcy itp?

Z góry dzięki za każdą pomocną dłoń :)

Jakby ktoś posiadał do wszystkich drzwi to też nie pogardziłbym :) Dodam, że z tyłu mam korbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuje wymienić panel z drzwi kierowcy, który zawiera przełączniki szyb elektrycznych (taki jak na zdjęciu). Nie znalazłem na forum, więc wolałem napisać nowy temat, bo może w przyszłości komuś się przyda.

Otóż:

Czy ktoś posiada instrukcję wymiany tego panelu/przełącznika albo chociaż instrukcję jak gdzie są mocowania śrub w boczku drzwi kierowcy itp?

Z góry dzięki za każdą pomocną dłoń :)

Jakby ktoś posiadał do wszystkich drzwi to też nie pogardziłbym :) Dodam, że z tyłu mam korbki

musisz zdjąć plastik z rączki i tam masz śrubę dodatkowo na górze po bokach po jednej śrubce z każdej strony i podnosisz wszytko do góry.cięgno od klamki odpinasz i kostki od przewodów i można wymieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna śruba trzyma osłonę pod rączką , a pod tą osłoną masz jeszcze dwie które trzymają boczek. A sam panel ma 2 metalowe zatrzaski po jednym przód i tył, wystarczy je wcisnąć i panel ładnie wychodzi do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...