Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7, nie działająca klima.


WojtekB7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z klimatyzacją, otóż podczas jazdy, dosłownie 4-5 minut klima się sama wyłącza (świeci się przycisk ECON) i nie chłodzi, miesiąc temu klima nabijana do pełna, wymieniony dławik. Byłem w warsztacie wczoraj, klima pełna więc odpada, że nie ma czynnika. na VCDSie pokazuje błąd 

ddress 08: Auto HVAC        Labels: 8E0-820-043.lbl
   Part No: 8E0 820 043 AM
   Component:   A4 Klimaautomat   2731  
   Coding: 00000
   Shop #: WSC 00000  
   VCID: 6CCFD36BD68B0752D358725-5140

1 Fault Found:
00819 - High Pressure Sensor (G65) 
            06-10 - Signal too High - Intermittent

Czy może być to wszystko spowodowane padnięciem czujnika G65? Bo trochę dziwi mnie fakt, że dopiero po kilku minutach klima się wyłącza, a gdyby czujnik padł to nie działa by wcale (przynajmniej tak mi się wydaje). Za czujnik w ASO powiedzieli mi 370zł i chciałbym się najpierw upewnić, że to to, zanim go kupie, zamienniki nie pasują bo już próbowałem :)  Z góry dziękuje za pomoc! :)

//Ew. może mi ktoś polecić jakiś warsztat, który mi z tym pomoże a nie z wejścia będą gadać o wymianie sprężarki :D 

Edytowane przez WojtekB7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, pilKOZAK napisał:

czytałeś?

 

 

Czytałem, czujnik już próbowałem wymienić ale zamiennik nie pasuje do gniazda, wydaje mi się że był to identyczny zamiennik jak na filmiku powyżej. Mimo, że mój obecny czujnik wyglada tak samo jak ten. Widze, że bez ASO się nie obędzie, nie ma co kombinować tylko kupić i tyle w temacie, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...