Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koreański potwór czyli I40 1.6 CRDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki oto wynalazek odebrałem w Środę. Największa zaleta to że... nowe :) i bak paliwa do którego weszło 74l ropy.

Jak to azjatyckie auto, zostało nawet nieźle wyposażone. Z ciekawszego wyposażenia

- grzana przednia szyba + kierownica

- elektryczne przednie fotele

Jak na wieś i za ten piniondz to może być, ale pupy to nie urywa :)

01896dbaf8317988.jpg

07276dcd03d468e2.jpg

b17d334f66361213.jpg

ed1c5c95721fdba5.jpg

27ccf670384ab0ad.jpg

0e63dd1b9b0a9f4e.jpg

Auto odebrałem w Warszawie i już w drodze powrotnej zamówiłem PowerBox, silnik 1.6 CRDI i jego zawrotna moc nie nadaje się kompletnie do tego cięzkiego kloca.

Po ustawieniu BOXA na level 8 :):) czuć jak turbina się załącza 

a5b29bd278d94592.jpg

c23537c7dde87bb0.jpg

f7eac4634549c3e4.jpg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co z bmw? 

Opublikowano
  • Autor

Bmw jest i ma się dobrze. Jeszcze ze 2 lata będzie u mnie.

Takie czasy ze trzeba w domu dwa auta :)

dzisiaj hultajem wróciłem z nad Bałtyku. 1400km trasa w obie strony. 

Generalnie mega komfortowa podróż, przy 160km/h głośno jak w bmw przy 120km/h. 

trase 765km przeleciałem w 5h 46min :) 

Niestety nawet z tym boxem brakuje przy wiekszych prędkościach mu mocy, jak się rozkula to idzie te 190 czasem z 200. 

Edytowane przez l.e.s.t.e.r

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przedliftem i40 1.7crdi  troszkę sobie służbowo pojeździłem ale przy wysokich prędkościach na autobanie wyjątkowo lubił pływać. Jak to tutaj wygląda ? ?

Pozatym przy 100k rozleciała się manualna skrzynia, przy 200k rozpadł się silnik a między czasie cały czas rdzewiał dach ??‍♂️ wszystko ASO naprawiło na gwarancji.

Niech Ci służy bezawaryjnie ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przez 1 miesiąc i 10 dni zrobiłem nim prawie 7k km, nie zauważyłem aby jakoś specjalnie źle się prowadził przy dużych prędkościach a praktycznie codziennie te 180-200km/h gdzieś tam po autostradach latam.

Wady:

- za lekko kierownica chodzi nawet w trybie sport

- przy lekkim deszczu i prędkości autostradowej silnik wycieraczek nie ma siły ruszać ramionami wycieraczek :facepalm:

Zalety:

- Android Auto mega fajna sprawa szkoda że nie mam tego w BMW.

 

Coś zaczęło stukać/pukać z tyłu i nie mogę tego zlokalizować, do szału mnie to doprowadza. Spalnie z 7k km 7.1l na 100km więc całkiem przyzwoicie. 

Generalnie nie wyobrażam sobie tego auta jak będzie miało 10 lat, jakoś materiałów jest mega słaba. 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 27.09.2019 o 22:35, l.e.s.t.e.r napisał:

Przez 1 miesiąc i 10 dni zrobiłem nim prawie 7k km, nie zauważyłem aby jakoś specjalnie źle się prowadził przy dużych prędkościach a praktycznie codziennie te 180-200km/h gdzieś tam po autostradach latam.

Wady:

- za lekko kierownica chodzi nawet w trybie sport

- przy lekkim deszczu i prędkości autostradowej silnik wycieraczek nie ma siły ruszać ramionami wycieraczek :facepalm:

Zalety:

- Android Auto mega fajna sprawa szkoda że nie mam tego w BMW.

 

Coś zaczęło stukać/pukać z tyłu i nie mogę tego zlokalizować, do szału mnie to doprowadza. Spalnie z 7k km 7.1l na 100km więc całkiem przyzwoicie. 

Generalnie nie wyobrażam sobie tego auta jak będzie miało 10 lat, jakoś materiałów jest mega słaba. 

A jakie masz gumy założone ?

Haha przypomniałeś mi o tych wycieraczkach, dramat, lecisz ponad 160 km/h i zostają na szybie w pozycji otwartej :decayed:

W tej co jeździłem cały czas coś znowu trzeszczało po prawej stronie deski rozdzielczej, też można było oszaleć.

Również paliła średnio 7 litrów, nagle zaczęła palić 10, poszły wtryski i rozleciał się motor :doh:

 

 

Opublikowano
  • Autor

Tam chyba sa 205/60/16 mega balon ?

Ciekawe ile na tym boksie ten silnik pożyje...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.