Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bagnet od oleju i jego prowadzenie.


rybus85

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedziałem jak zatytułować więc problem szerzej opiszę tutaj :)

Miałem wymieniany termostat. Przy jego wymianie ściągany był m.in kolektor. No i okazało się że prowadzenie bagnetu od oleju było już w opłakanym stanie,więc mechanik podjechał do sklepu i kupił. Też przy okazji wymienił filtr od oleju bo z niego ciekło. 

Po przyjeździe do domu sprawdziłem stan oleju i pierwsze co mi nie pasowało to sposób w jaki wchodzi bagnet. Oryginalnie było tak że wchodził praktycznie prosto. Teraz czuć że lekko zakręca. Widać to na zdjęciach. No i oleju na bagnecie brak. Przed oddaniem do mechanika miałem gdzieś połowa-maks 3/4. Więc dolałem jakieś 0.5 litra. Szybka trasa 40km prędkości 100-140. Stan na bagnecie połowa. Na pewno przez to że bagnet nie wchodzi idealnie prosto może źle na nim wskazywać. Na pewno nie jest za mało(po ponad 6 latach jazdy wiem jak brzmi ten silnik gdy zbliża się na bagnecie stan min). Mam nadzieję że nie jest za dużo. W tym tygodniu zaleje świeżym olejem to będę wiedział po wlaniu 4 litrów(chyba tyle pamiętam że wchodzi) jaki będzie stan na bagnecie. 

Jaki nr ma to prowadzenie od bagnetu i gdzie tego szukać? Wymienię to jak najszybciej bo będzie mnie to wkór..ć :)

20190814_173646.jpg

20190814_173707.jpg

20190814_173740.jpg

20190814_173803.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rybus85 napisał:

Jaki nr ma to prowadzenie od bagnetu i gdzie tego szukać?

Najprościej zadzwoń do aso Audi i po nr VIN dopasują właściwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...