Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio concert II wyrzucenie subwoofera


Valghor89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie 

Posiadam oryginalne radio concert II , nie jest to system bose gdyż po wygłuszeniu praktycznie całego auta nie znalazłem napisu bose na głośnikach jedynie ,,haes,, moje pytanie jest nieco inne ponieważ na forum mnożą się tematy jak podłączyć subwoofer, jaki wzmacniacz itp, natomiast ja chciałbym podłączyć pod Ori radio tylko głośniki w drzwiach przód +tył BEZ WZMACNIACZA I WYRZUCIC SUBWOOFER czy radio concert 2 ma wyjście na 4 kanały ? Gdzieś czytałem że tylne głośniki są napędzane przez wzmacniacz , co zrobić aby pod concert 2 podłączyć TYLKO głośniki z dzwi przednich i tylnych będą to focale ze zwrotnica , z góry dziękuję za pomoc jeśli temat był to przepraszam ale nie znalazłem P.S czy ktoś zna może jakieś fajne głośniczki grające piękna średnica ? Wszędzie są tylko tematy o BASIE który mnie kompletnie nie interesuje , potrzebuje czegoś co gra pięknymi średnimi tonami bas ma być delikatny szybki kontrolowany w żadnym wypadku jak to opisują ludzie w 99%postow, czy ktoś się orientuje jakie głośniki tak grają ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...