Valghor89

• Paliwo

Osiągnięcia Valghor89

Reputacja

1. Witam serdecznie Posiadam oryginalne radio concert II , nie jest to system bose gdyż po wygłuszeniu praktycznie całego auta nie znalazłem napisu bose na głośnikach jedynie ,,haes,, moje pytanie jest nieco inne ponieważ na forum mnożą się tematy jak podłączyć subwoofer, jaki wzmacniacz itp, natomiast ja chciałbym podłączyć pod Ori radio tylko głośniki w drzwiach przód +tył BEZ WZMACNIACZA I WYRZUCIC SUBWOOFER czy radio concert 2 ma wyjście na 4 kanały ? Gdzieś czytałem że tylne głośniki są napędzane przez wzmacniacz , co zrobić aby pod concert 2 podłączyć TYLKO głośniki z dzwi przednich i tylnych będą to focale ze zwrotnica , z góry dziękuję za pomoc jeśli temat był to przepraszam ale nie znalazłem P.S czy ktoś zna może jakieś fajne głośniczki grające piękna średnica ? Wszędzie są tylko tematy o BASIE który mnie kompletnie nie interesuje , potrzebuje czegoś co gra pięknymi średnimi tonami bas ma być delikatny szybki kontrolowany w żadnym wypadku jak to opisują ludzie w 99%postow, czy ktoś się orientuje jakie głośniki tak grają ?