Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zegar radiowy-Funkuhr


aprox99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jako że to już mój któryś tam a4b8 to zaobserwowałem że w FIS pomiedzy zegarami jest godzina ale bez symbolu antenki,poza tym wyświetlany czas miał odchylenie w stosunku do rzeczywistego.
Po wejściu do MMI wyświetliły się dwie opcje:1-zegar radiowy,2-zegar kwarcowy.U mnie było nastawione na zegar kwarcowy.
Wybrałem opcję :zegar radiowy ale po naciśnięciu OK samoistnie wskoczyło znowu na zegar kwarcowy.I tak ze trzy razy.
Albo moduł zegara radiowego się zepsuł(jest za tylnym zderzakiem)albo nie mam takiego zegara chociaż opcja wyboru jest w MMI.

Po wizycie w ASO i zdumeniu,,fachowca" okazuje się że AUDI od 45 tygodnia 2014 przestał montować w A4,Q5 i kilku innych modelach zegary radiowe.

Są tylko kwarcowe a opcja wyboru w MMI pozistała ot tak sobie i można ją wymazać,oczywiście nie za darmo.To dla tych którzy mają podobnie .Sam serwisant o tym nie wiedział,po 3/4 godziny szukania trafił na info od Audi i skomentował:znowu się czegoś dowiedziałem.Nie wiem z jakiego powodu Audi wycofuje się z zegara radiowego gdyż był dokładny i sam automatycznie zmieniał czas letni i zimowy.Czym dalej tym gorzej,taka moja refleksja.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...