Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Reflektory przednie


A4Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W swojej a4 mam problem z oświetleniem, światła mijania oraz drogowe są bardzo słabe(krótko świecą, jakość światła niezadowalająca), czytając tematy na forum mogą to być odbłyśniki, ale z racji, że jedna z lamp ma mały uszczerbek(odprysk) chciałbym wymienić reflektory na nowe, więc potrzebuje Waszej rady jakie polecacie, z punktu jakości światła jak i wizualnego.

Co myślicie np. o czymś takim? 

Reflektory-lampy-przednie-Audi-A4-B5-chr
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 619,99 zł - Reflektory lampy przednie Audi A4 B5 chrom black (8225907229). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Audi a4 b5 Avant 1998

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że oszpecisz samochód tymi lampami. Jeśli chcesz nowe, poliftowe lampy, kup depo, które wyglądają jak oryginały. Choć jeśli nie stylizowałeś samochodu na polifta, postaraj się o dobre lampy przedliftowe, one swiecą lepiej niż jakiekolwiek poliftowe.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim przedlifcie mam trójdzielne lampy BOSCH. Po nowym roku będę je regenerował. Polerka klosza, regeneracja odbłyśników, po montażu ustawienie lamp na stacji diagnostycznej. I zakładam, że odczuję różnicę, bo już teraz widzę, że od świateł mijania mam mocno wypalony odbłyśnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...