Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piaskowa/kremowa skóra - obszywanie


animaes

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam do obszycia kierownicę oraz drążek zmiany biegów w moim aucie. Skóra w kolorze kremowym/piaskowym, co okazało się problemem, gdyż w punktach obszywania informują, że ten kolor skóry jest niedostępny oraz zastrzeżony przez Audi. Właściwie tylko na czarno obszywają. Jak można obejść ten problem? Czy ktoś poleci zakład, który jednak posiada taki kolor skóry?

 

Dodam, że jestem z okolic Poznania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka! Stronę www mają rodem z lat 90-tych ;) 

 

Czy samodzielne ściąganie i zakłądanie kierownicy jest w pełni bezpieczne? Nie ma ryzyka, że coś uszkodzę lub że poduszka powietrzna nie zadziała po takiej operacji?

Edytowane przez animaes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, animaes napisał:

Dzięki za linka! Stronę www mają rodem z lat 90-tych ;) 

 

Czy samodzielne ściąganie i zakłądanie kierownicy jest w pełni bezpieczne? Nie ma ryzyka, że coś uszkodzę lub że poduszka powietrzna nie zadziała po takiej operacji?

No intro maja konkret :decayed: 

Pewnie, ze bezpieczne o ile wiesz co robisz ;) wystarczy, ze aku odłączysz( wystarczy sam minus) kiere wyciągaj tak jakbys jechała na wprost/tak samo montujesz. Zwijak możesz sobie skleić taśma aby się nie przestawił. Pozycja na wprost. Sruba trzymająca kiere dość mocno siedzi jak nie była wcześniej ściągana. Przyda się druga para rak do przytrzymania kiery. Jak będziesz składać to kostka zwijak-airbag przy włożeniu ma kliknąć i wtedy można uznać, ze jest podłączona :) 

 Nie wiem jaki model auta masz ale jak kiera od 2005 do 2012 to poduszka skręcona jest z kiera za pomocą dwóch śrub na torx, które są pod zaślepką.

Poduchy w kierach od 2012 są na metalowych zaczepach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie dwie odpowiedzi mam od rzeczonej firmy po moim pytaniu o dostępność skóry + obsługi zdalnej z wysyłką kierownicy:

1) W celu dobrania odpowiedniego odcienia skóry, sprawdzenia czy mamy taki na stanie, ewentualnie czy jest do zamówienia (na podstawie aktualnych katalogów skór fabrycznych automotive), zapraszamy do siedziby naszej firmy. Tylko tak możemy zagwarantować oczekiwany odcień, dziękujemy.

Następnie padło moje pytanie czy to już koniec obsługi zainteresowanego klienta:

2)Jako firma nie możemy zagwarantować doboru koloru skóry na odległość.
Zdajemy sobie sprawę, iż odległość niestety blokuje.
Wnętrze auta pod względem kolorystyki ulega z roku na rok zmianie. Na to ma wpływ zarówno kosmetyka, jak i czynniki zewnętrzne.
Jeśli w przyszłości będzie Pan w okolicach Tomaszowa Maz. serdecznie zapraszamy.


Czy ktoś może polecić podobną firmę z okolic Poznania?
 

Edytowane przez animaes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...