Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 TDI PD] "dekiel" rolki napinacza ?


Jokerroo

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, przesłałem chyba całe google i forum i nie znalazłem.odpowiedzi na swoje pytanie, a z racji ze aktualnie znajduje sie za granica trochę słabo z pomocą jeśli chodzi o mechanika. mianowicie wczoraj podczas postojów (z właczonym silnikiem) usłyszałem dziwny dzwiek z pod maski, takie grzechotanie. mowie no ok dojade do celu i sprawdze o co chodzi. a więc w sumie nie wiem jak nazwać tą częsc ale jest to jakby dekiel ktory znajduje sie przy rolce napinacza i sie obluzował. gdy silnik pracuję kreci się ten dekiel i haczy o oslone wentylatora chlodnicy i dlatego jest dziwny dzwiek (jak to wcisne to jest ok poki znow nie wypadnie po chwili) pytanie moje czy to jest tylko na wcisk czy moze jakas srubka wypadla i dlatego to tez wypada? idzie to jakos naprawic hmmm pod domem? i czy to cos powazniejszego? w piatek mam do przejechania 800km i dobrze by bylo sie z tym uporać przed droga

 

20200104_163333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koło pasowe z którego wystaje ten element to koło pasowe sprężarki klimatyzacji. Pewnie szlag trafił sprzęgło zrywne kompresora klimatyzacji. W tym kierunku szukaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, staniek napisał:

To koło pasowe z którego wystaje ten element to koło pasowe sprężarki klimatyzacji. Pewnie szlag trafił sprzęgło zrywne kompresora klimatyzacji. W tym kierunku szukaj. 

tak masz racje - wlasnie patrzyłem na zdjecia w internecie i ten "dekiel" jak go opisywałem to własnie część od koła pasowego. Bardzo dziekuje. Jutro umawiam wizyte u mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...