Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamiana 03g130073t na 03g130073s w BRD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

czy mogę zamienić pompowtrysk T na S w silniku BRD? Niestety klęka mi jeden wtrysk, a potrzebuje to szybko naprawić i na miejscu mam tylko taki dostępny.

Pozdrawiam

Opublikowano

Hej,

Odsyłam do mojego tematu - przerabiałem to.

Ogólnie to możesz, nic nie "uszkodzisz" tą zmianą.. ale nie wiadomo jak auto będzie się zachowywać przy jednym wymienionym z końcówką S.

W moim przypadku  wymieniałem 4 i na chwile obecną podlewa auto za mocno i przy puszczaniu nagle gazu, auto szarpnie lekko - da się z tym żyć, ale.... Tutaj skorygować to należy mapą.. zmienić dawki paliwa bo wtryski S mają minimalnie większą dawkę. Ori ma 40mg a z końcówką S ma 45mg. 

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 16.01.2020 o 08:59, Dandusiek napisał:

Hej,

Odsyłam do mojego tematu - przerabiałem to.

Ogólnie to możesz, nic nie "uszkodzisz" tą zmianą.. ale nie wiadomo jak auto będzie się zachowywać przy jednym wymienionym z końcówką S.

W moim przypadku  wymieniałem 4 i na chwile obecną podlewa auto za mocno i przy puszczaniu nagle gazu, auto szarpnie lekko - da się z tym żyć, ale.... Tutaj skorygować to należy mapą.. zmienić dawki paliwa bo wtryski S mają minimalnie większą dawkę. Ori ma 40mg a z końcówką S ma 45mg. 

 

A robiłeś mapę? po mapie wszystko jest ok czy też wielka niewiadoma?

Opublikowano
22 godziny temu, Dawid Szulich napisał:

A robiłeś mapę? po mapie wszystko jest ok czy też wielka niewiadoma?

Odpisałem Ci na priv.

Robiłem program, obowiązkowo wydaje mi się. Z kolei chłop który mi je sprzedawał (firma POWER TDI koło Warszawy bodajże) twierdział że czasem nie ma potrzeby edycji softa, natomiast w moim przypadku musiało to być, a mianowicie dokładniej to przestawiali mi czasy wtrysków? opóźnienie czy coś takiego? + cheep.  Auto jeździło i miało moc wszystko ok, ale podczas dotknięcia gazu i odpuszczania go było wrażenie że auto jechało jeszcze przez 2 sek i wtedy odpuszczało, w sensie szarpało autkiem podczas odpuszczania gazu, co było odczuwalne i był dyskomfort. 

Czy są trwalsze? Ciężko powiedzieć, wszystko podobnie jak ori z BRD natomiast są lepsze bo mimo że od 140 to podają o ciut więcej paliwa przez co przy "tjunigach" trochę większych jesteś w stanie wydusić więcej KM. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.