Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

redeeps

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, czy mogę zamienić pompowtrysk T na S w silniku BRD? Niestety klęka mi jeden wtrysk, a potrzebuje to szybko naprawić i na miejscu mam tylko taki dostępny. Pozdrawiam
  2. A co to jest to "dalej"? Stary pompowtrysk działał, tylko lał coraz więcej. No i pytanie czy po jednorazowym przykręceniu pompki mogę użyć tych samych śrub jeszcze raz bez ryzyka urwania gwintu? Dzięki za pomoc
  3. Póki co nie mam dostępu do auta. Pompka wymieniona wg instrukcji. Nowe śruby, oringi, konwektory odgięte, zwarcia w pompce nie ma. Po uruchomieniu stacyjki wszystkie maja wartość 2 w 018 po odpaleniu ten jeden dalej ma 2, pozostałe 0. W grupie 023 cyl1 ma 0 reszta ~21. Nowa pompka ma inne oznaczenie, podobno są zamienne. Silnik chodzi i ewidentnie czuć, że bez jednego gara.
  4. Cześć, ostatnio wymieniłem pompowtrysk na 1 cylindrze. Po uruchomieniu silnika, silnik chodzi tylko na 3 cylindrach. W grupie 018 na pierwszym cylindrze pokazuje wartość "2" (Closed-loop control at start). Co to oznacza i co może być przyczyną? Czy wtryski mają swoje bezpieczniki/przekaźniki? Komputer nie pokazuje błędów Silnik 2.0 TDI BRD Nowy wtrysk 000130073TX Siemens Wcześniej wszystko grało bez problemów. Za wszelką pomoc z góry dziękuję Pozdrawiam
  5. Cześć, mam problem ze swoim silnikiem jak w temacie. Silnik odpala na dotyk, nie było żadnych problemów do tej pory. Jak wchodzi w zakres temp 50-80 zaczyna drgać i dymi na biało/szaro. Słabo się zbiera z dołu. Po wymianie rozrządu zbiera się jeszcze gorzej, ale w całym zakresie. Spaliny śmierdzą i są takie kwaskowate. Przeczytałem do tej pory, że to może być źle ustawiony rozrząd i od tego pewnie zacznę. Dla pewności, zrobiłem Logi http://vaglog.com/log-013_004_009_k7wZ8N.html http://vaglog.com/log-013_004_011_2w26aj8.html Wydaje mi się, że kąt synchronizacji był lepszy wcześniej. Czy moment obrotowy wskazywany przez vcds jest normalny? wydawało mi się, że ten silnik ma dużo mniej Nm? Dzięki za pomoc, Pozdrawiam
  6. Cześć, szukam dobrego serwisu gdzie zamontują mi alarm jak w temacie do Audi A4 B7. Znacie kogoś kto się zna i nie rozpierniczy tapicerki? Najlepiej w pobliżu Zielonej Góry. Pozdrawiam Jacek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.