Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy zerową kultura pracy silnika strzelanie


DDoski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zacznę od początku moje auto czasem ciężko odpalało na benzynie strzelało sapało i kręciło długo zanim odpalił a czasem było dobrze jedno przekręcenie i odpala. Postanowiłem że wymienię świece po ich wymianie pojawiły się pierwsze problemy silnik zaczął wibrować i nie trzymać obrotów , kable zapłonowe były w takim stanie że kopały przez izolacje to wymieniłem cewke zapłonowa i palec wymieniłem na przód żeby z nią też mieć spokój , sprawdziłem jeszcze VAG wyskoczył czujnik błędu Halla G40 poczytałem obeznalem się i wymieniłem część błąd znikł  myślałem że już wszystko będzie dobrze złożyłem wszystko i tutaj szok auto w gorszym stanie niz przed zmianami. Audi nie trzyma obrotów 1200 włączę światła drogowe 1000 w czasie jazdy 4 tys obrotów auto ledwo co reaguje na gaz  czasem strzeli lecz nie tak mocno. Nie wiem już co jest grane dlatego szukam pomocy na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda w baku lub jakieś brudy, pompa paliwa, wytryski a potem diagnostyka mechaniczna silnik. Gdzieś musi być słabe ogniwo. Jak nie jest zagazowane to auto  przeważnie strzela jak ma "chrzczone" paliwa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Axel1 napisał:

Woda w baku lub jakieś brudy, pompa paliwa, wytryski a potem diagnostyka mechaniczna silnik. Gdzieś musi być słabe ogniwo. Jak nie jest zagazowane to auto  przeważnie strzela jak ma "chrzczone" paliwa :-)

Niemożliwe auto tankowane do pełna raz odpala dobrze raz źle bardziej zależne od wilgoci powietrza tankowane na stacji BP od kiedy je mam. Teraz już nie mogę nim jechać bo mam zapięty 4 bieg 4 tysiące obrotów a na liczniku 70

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...