Axel1

Pasjonat
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

11

O Axel1

  Informacje

  • Imię
   Aleksander
  • Lokalizacja
   Głubczyce

  Auto

  • Model
   A4 B7
  • Nadwozie
   Sedan
  • Rocznik
   2006
  • Silnik
   1.9 TDI PD
  • Kod silnika
   1B
  • Napęd
   FWD
  • Skrzynia
   Manual
  • Paliwo
   ON

  Ostatnie wizyty

  686 wyświetleń profilu
  1. Axel1

   Bo to się myje silnik a potem się wymienia tam gdzie cieknie a nie gdzie widzi mi się albo wydaje mi się. U mnie podejrzenia padały na waku pompe a skończyło się na wymianie uszczelki pod głowicą.
  2. Axel1

   Widocznie były już zużyte albo sprzedawca sprzedał to co sprzedał.
  3. Axel1

   Zamontowałem te słynne automatyczne otwieranie klapy i była kiszka. Z oryginalnymi siłownikami rzecz jasna . Dopiero zamienniki siłowników tj. Krosno 24519+ niebieskie sprężyny 19 x 44 z allegro i otwiera się zimą całkiem.
  4. Axel1

   Odstawić colę i zrobić sobie kurację z preparatu witamin+minerały , plus taki bajer https://allegro.pl/oferta/poduszki-samochodowe-na-konsole-srodkowa-7072179387
  5. Axel1

   Tak, tak a potem są pisma od Pana prokuratora o umorzeniu sprawy. Trzeba im na tacy podać głowę złodzieja/i + film w rozdzielczości full HD.
  6. Axel1

   Regenerowałem wszystkie 4 PD w Stalowej Woli, też mi bujało po odpaleniu, był słaby i w czasie letnich upałów miałem przepał 1,5-2 litrów. Teraz spalanie solo zimą auto pali na trasie 5,2 -5,5 l /100. Dodatkowo czyściłem zbiornik paliwa i wymiana wszystkich filtrów, oringi nowe itp.
  7. Axel1

   A drugi zestaw kluczy to dla złodzieja czy jak ??? Albo przesyła 2 klucze albo zmienisz umowę aneksem. Będą problemy przy AC jak najpierw wykażesz 1 komplet kluczy a potem że są 2.
  8. Axel1

   Ale jak dodasz do ON Archoil albo inny środek smarujący jak do dwusuwa to idzie nawet perfuma z wydechu
  9. Uważaj na dodatkowe opłaty za coś tam za odnowienie umowy, przeniesienie i takie tam aktywacje w pierwszej fakturze. Ustal wszystko telefonicznie a najlepiej nagraj. Te wszystkie infolinie gadają i gadają a potem w 1 fakturze jest dymanie I umowa nie dłużej niż na 2 lata bo w tym czasie to totalna olewka zero propozycji żeby coś można było zmienić.
  10. Axel1

   AC kupujesz na polskie warunki wiec trzeba dopytać jak to wygląda za granicą, tak samo Assisatnce nie wiem czy w ogóle jest sens bo niby do PL do mechanika chcesz wozić ??? Do AC robione są zdjęcia więc się nie bój jak coś to ubezpieczyciel wie jak zaniżyć odszkodowanie. A i wiek auta powyżej 10 lat to nie wszyscy chcą ubezpieczać czytaj tanio nie będzie. Korzystanie z AC się np "zwraca" jak masz szkody parkingowe i nie ma sprawcy tyle że tracisz zniżki.
  11. Axel1

   W Golfie pokazywało mi dokładniej tutaj jest jakaś większa bezwładność, samochód stoi a wskazuje zużycie jakby jechał jeszcze.
  12. Axel1

   BZ WBK obecnie Santander lub EFL, niech zrobią symulacje 36/48 m-cy porównasz, wybierzesz lepszy wariant. Przy nowym aucie tylko GAP.
  13. Axel1

   Różnica między oponami szerokimi i wąskimi Często kierowcy powtarzają, że w letnich warunkach większa szerokość opony wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Jest to z jednej strony prawda, jednak z drugiej strony każdy typ opony posiada swe zalety oraz wady. Warto prześledzić sprawowanie się obu typów ogumienia w warunkach letnich w kilku najważniejszych kategoriach. Hamowanie – szersze opony zapewniają znacznie lepszą przyczepność na nawierzchni, także podczas zakrętów. Dodatkowo skracają drogę hamowania na suchym i mokrym podłożu. Aquaplaning – pod względem odprowadzania wody poprzez rowki o wiele lepiej wypadają opony węższe, dzięki czemu zwiększają poziom bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni, zwłaszcza podczas deszczu. Opór toczenia – wąskie opony generują mniejsze opory toczenia, co wpływa na niższe spalane paliwa oraz ich zużycie w czasie jazdy. Komfort jazdy – kierowcy stawiający na węższe opony mogą odczuwać znacznie lepszy komfort w czasie jazdy oraz większe wytłumienie dźwięków.
  14. Axel1

   Też bym obstawiał dwumas, miałem podobne objawy Golfie wibracje pomiędzy ok 50-70 km /h,
  15. Axel1

   Sie podepnę pod temat help, lakier do zderzaków bezbarwny czy jakiś dedykowany ?