Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rejestrator jazdy najlepiej z gps sprawdzony i niewielki taki najmniej widoczny.


Lukasch44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jaki model wideorejestratora polecili byście do a4b9. Najlepiej taki mało widoczny z dobrej jakości nagraniem i GPS tylko na przednią szybę najlepiej nie na przyssawkę. Poprzedni blaupunkt  wyleciał przez okno po tym jak kolejny raz odpadł od szyby…?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie czaje sie na Mio MiVue J85. Cena trochu odstrasza porownujac do reszty stawki. Ale slyszalem ze niezawodny sprzet i warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu używam kamerki TrueCam A7 z gps. 5 lat i jak na razie nie narzekam. No cena odstrasza, ale jak się chce mieć coś co się przyda to chyba warto. Tanie marketowe  to lipa, sztuka dla sztuki a w razie czegoś nie można odczytać nr rejestracyjnych innych aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDPai Mini 5 wideorejestrator 4K 64GB GPS +IPS KIT, małe gabaryty czyli bez ekranu,  pamięć wbudowana, łączność wi-fi, nie rozładowuje akumulatora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lukasch44 napisał:

Witam. Jaki model wideorejestratora polecili byście do a4b9. Najlepiej taki mało widoczny z dobrej jakości nagraniem i GPS tylko na przednią szybę najlepiej nie na przyssawkę. Poprzedni blaupunkt  wyleciał przez okno po tym jak kolejny raz odpadł od szyby…?

Jeśli Ci zależy na braku dyndającej kamerki to najbardziej ukrytą kamerką jest ta z ali, lecz brak GPS. Muskel w którymś wątku wrzucał nagrania, ale nie potrafię ich odnaleźć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dobrą kamerę z GPS, stabilnym i szybkim oprogramowaniem oraz bezproblemowym łączeniem z aplikacją i telefonem to mogę Ci polecić Garmin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odświeżę troszkę temat, też jestem na etapie poszukiwania jakiegoś zestawu kamerek przód + tył. Doradzi ktoś coś fajnego nie mam jakiegoś budżetu ograniczonego. Zależy mi na dobrej jakości nagrań dzień i w noc. Najlepiej z możliwością wpięcia się w instalację w okolicy lusterka. 

Może ktoś z forumowiczów posiada oryginalną kamerę audi 4K0063511A i podzieli się opinią. Cena duża ale czy warta swojej ceny???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2022 o 13:04, vvalery napisał(a):

Jak chcesz dobrą kamerę z GPS, stabilnym i szybkim oprogramowaniem oraz bezproblemowym łączeniem z aplikacją i telefonem to mogę Ci polecić Garmin.

A jaki model polecasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2024 o 11:48, duzy616 napisał(a):

A jaki model polecasz ?

Ja mam to:

WWW.MEDIAEXPERT.PL

GARMIN Dash Cam 56 Wideorejestrator w Media Expert! ➤ Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: 2560 x 1440, Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: 2560 x 1440 | Cena i...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWW.MIO.COM

Kształt który nie zwraca uwagi osób postronnych  Wysokiej jakości czujnik STARVIS...

Ja uważam takiego od prawie 2,5 roku. Mały, dyskretny z GPS i mapą fotoradarów, bez wyświetlacza  który tylko przeszkadza. Z minusów to słaba współpraca z iPhone bo z Androidem świetnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...