-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Olej przekładniowy Red Line MT90 75W90 GL-4 Gear Oil do skrzyni biegów próbował go ktoś? Rzekomo na zimnej skrzyni biegi lżej wchodzą zwłaszcza jedynka i dwójka Albo dla jeszcze lepszego komfortu jazdy na co dzień po mieście olej Red Line MTL 75W80 GL-4. Tak czytałem i opinie Volkswagena/Audi użytkowników są bardzo pozytywne dlatego pytam tutaj was czy ktoś też go testował i sprawdzał na przykład jak się ma w porównaniu do takiego Revanola po zmianie na tego
-
Lał ktoś olej Red Line MT90 75W90 do skrzyni biegów w Audi A4 B7?
Olej przekładniowy Red Line MT90 75W90 GL-4 0.94l RD-50309 Olej do skrzyni biegów miał go ktoś? Rzekomo bardzo dobry polecony ostatnio od znajomego który ten olej posiada dodatki nie żrące mosiężnych synchronizatorów w tych skrzyniach
-
Jakie świece do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Macie jakąś sprawdzoną stronę skąd zamawiać te świece? Na Allegro jest niestety dużo naciągaczy... Tak wogóle jakiej one powinny być produkcji org?
-
-
Bieg wsteczny, a załączone przednie wycieraczki w Audi A4 B7
Cześć ostatnio zwróciło na mnie uwagę właśnie taka sytuacja jak w temacie że przy cofaniu i załączaniu się jednocześnie wycieraczek strzela/pstryka w całym pająku przy kierownicy. Podobnie taki dźwięk jak od manetek kierunków. Już myślałem że coś tam się dzieję ale jak wyluzowałem to przestaje pstrykać. Natomiast od nowa wsteczny wycieraczki kiedy następuje ruch piór i to samo 😅 To jest sedan być może tam jest jakieś połączenie przekaźnik bo w avant automatycznie chyba załącza się też wsteczna wycieraczka? Aha i pstryka jak miałem ustawione na czasowe przednie a jak dałem szybkie to już nie..
-
Czujnik położenia wału w Audi A4 B7 1.8T BFB
Tak szukam i cenowo rozsądnie BOSH widzę - jak uważacie będzie dobry?
-
Czujnik położenia wału w Audi A4 B7 1.8T BFB
Gdzie zlokalizowany jest ten czujnik w okolicach filtra oleju dobrze pisze? Wtyczka znajduję się chyba pod zbiorniczkiem płynu chłodzącego tak? Mam go do wymiany jakiej firmy założyć, jeśli by ktoś znał numery OE było by miło.
-
Jakie amortyzatory na tył do Audi A4 B7?
Wziąłem Sachs znalazłem dobrą cenę troszkę tańsze od Blistein a nie wiele drożej jak TRW to dopłaciłem Natomiast taką dali instrukcje z obrazkami o co chodzi z tymi obrazkami od 3 i jakiś olej? Przecież one są gotowe zalane do montażu?
-
Jakie amortyzatory na tył do Audi A4 B7?
Co sądzicie o MEYLE/Optimal/TRW z tych 3 troszkę tańsze bo widzę drogi interes 500zł nie moje, a potrzebuje zwykły goły bo osłony mam dobre Chyba że ktoś ma jakieś dobre źródło z dobrymi cenami
-
Jakie amortyzatory na tył do Audi A4 B7?
- Jakie amortyzatory na tył do Audi A4 B7?
Jakie amortyzatory tył polecacie? Sachs czy KYB? I jakie amorki będą do mojego zawieszenia pasować WAUZZZ8EX5A578946- Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
FabianB skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8EX5A578946- Pęknięte sprężyny na krańcach z tyłu w Audi A4 B7
Już ogarnięte jeszcze jakbym cię mógł zapytać o numery amortyzatorów tylnych też je wymienię bo zauważyłem że już się wylewają i słabo odbijają..- Pęknięte sprężyny na krańcach z tyłu w Audi A4 B7
WAUZZZ8EX5A578946 I tak żebyście mnie źle nie zrozumieli koszt to jest 1500 zł wraz ze 2 nowymi sprężynami, gumy + robota.. Natomiast jak bym zainwestował w dobry ściągacz sprężyn np. taki talerzowy nie dało by radę zrobić bez żadnego demontażu zawieszenia podejdzie tam? Może i samemu pod wiatą bym ogarnął (kanału nie mam). Jeśli nie trzeba rozpinać zawieszenia i opuszczać wózek. Później ustawiać geometrie, zbieżność i tak dalej - to wtedy już wole oddać jak mam sam z tym walczyć. Ale tu mam film z B8 jak gość robi bez rozpinania czegokolwiek - takie coś to tak. Na to bym poszedł bo dobry ściągacz kupić wyjdzie mnie i tak taniej z częściami jak oni sobie policzą. Natomiast amory na przeglądzie miały jakieś 50/60% może od razu bym nowe zarzucił tylko jaka firma?..- Pęknięte sprężyny na krańcach z tyłu w Audi A4 B7
Witam, jak w temacie trzaskało mi coś na dołach okazało się że pękła u góry sprężyna i wpadła tak, że się obijała tam skąd te dźwięki były. Oderwało 1,5 zwoja wyciągnąłem i jest cisza. Siedzą sprężyny na swoim miejscu sprawdzone lecz z drugiej strony też kawałek uszczerbany u góry i od dołu jakieś parę cm oderwane. Generalnie w połowie nie są złamane tylko krańce się połamały już.. Można tak jeździć czy robić to? Bo trochę z tym zabawy jest słyszałem, a samemu nie mam warunków i koszta jakieś 1,5tys na warsztacie jak pytałem już. Co myślicie? Auto siedzi równo nie widać na oko różnicy żadnej, ani innych niepokojących rzeczy. Generalnie nie wiedział bym o tym dopóki nie te dźwięki się pojawiły z jednej strony na dołach jak pękło. Tym bardziej że to u góry się stało i nie widać tego od razu na 1 rzut oka. Miał ktoś tak i jeździł - temat pewnie znany i przerabiany hmm? Pozdrawiam- A4 B7 Sedan Odboje klapy bagażnika - i ich regulacja
Witam jak na zdjęciu w podszyciu tapicerki od strony wewnętrznej klapy są takie 2 małe odbojniki. Jak się to natomiast reguluje, żeby ta klapa tak nie dobijała? Te wypustki nacięte są na śrubokręt krzyżak, ale kręcę tym w lewo czy prawo i różnicy nie widzę może mam to popsute już? Jak to wciskam opór podobny jest na jednym i drugim odbojniku.. - Jakie amortyzatory na tył do Audi A4 B7?