Jump to content
1 1
Mkkk

Elektryka kabiny z S4

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam. Jak nie ten dział to proszę admina o przeniesienie. Mam problem, przełożyłem elektrykę wnętrza z S4 do a4b6 1.8t avj. Auto odpala, jeździ problemem jest brak świateł (tylko postojowki) brak sterowania z drzwi, brak wycieraczek i podświetlania zegarów. Na liczniku po otwarciu klapy bagażnika,maski i wszystkich drzwi wyświetla się jedynie otwarta maska .... W drzwiach miga dioda jakby samochód był zamknięty..Bez kluczyka jest włączone podświetlenie panelu klimy i przycisk awaryjnych. Pomocy!

Edited by Mkkk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddaj do elektryka od A4 a najlepiej poszukaj tu na forum fachowców od doposażenia aut. Widzę że nie masz ani VAGa do czytania błędów, ani schematów i w związku tym niewielką wiedzę w zakresie elektryki.

Wiązki w tym samochodzie są indywidualnie wykonywane pod wyposażenie. Prawdopodobnie masz MCE low a wiązka była pod High i nalezy to MCE wymienić, do tego kilka innych różnic których nie da się określić bez oglądania kabli we wtyczkach. Dobra informacja jest taka że prawdopodobnie wiązka od S4 jest przygotowana pod dobre wyposażenie i z łatwością można je podokładać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok to zamówie te mce co było oryginalnie w tej elektryce. I ogarnę vaga no i wtedy będę pisał bo faktycznie bez vaga to nie robota. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim zaczniesz zamawiać napisz co masz w aucie a co było w tamtym. Generalnie sprawdź MCE, włącznik świateł, lampy przednie. Rozumiem że przekładasz z B6 do B6 a nie np z B7 do B6.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W aucie moim było biednie 4el szyby, Xenon, fotel kierowcy z elektryką i dwu strefowy klimatronik. A ta z S4 miała full opcję na pewno bixenon, grzane i elektryczne fotele i ogólnie to tyle wiem ale kostek  jest dużo więcej niż w mojej. Tak z b6 do b6. Wiem tyle że z chyba ważniejszych rzeczy to różnią się dwa piny w kostkach na łączeniu elektryki kabiny z elektryką silnika-sterownika w jednej kostce jest jeden Za dużo a w drugiej jeden za mało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
1 1

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...